Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Spindleruv Mlyn

Disciplína Obří slalom Codex 5633
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 20.03.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 26.37 Aplikovaná penalizace 29.37
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 52.29 53.42 1:45.71 29.37 100
2. 11 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 53.30 53.40 1:46.70 38.83 80
3. 1 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 53.52 53.55 1:47.07 42.36 60
4. 5 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 54.22 54.71 1:48.93 60.14 50
5. 9 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 54.33 55.38 1:49.71 67.59 45
6. 14 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 55.41 54.58 1:49.99 70.26 40
7. 12 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 55.73 54.95 1:50.68 76.86 36
8. 17 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 56.03 55.39 1:51.42 83.93 32
9. 13 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 56.00 55.87 1:51.87 88.23 29
10. 23 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 56.55 55.46 1:52.01 89.56 26
11. 3 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 56.38 56.22 1:52.60 95.20 24
12. 7 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 57.39 55.55 1:52.94 98.45 22
13. 18 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 55.98 57.00 1:52.98 98.83 20
14. 6 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 57.59 57.31 1:54.90 117.18 18
15. 2 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 58.55 57.86 1:56.41 131.60 16
16. 20 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL 1:00.14 56.33 1:56.47 132.18
17. 35 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 58.66 58.34 1:57.00 137.24 15
18. 16 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 59.07 58.02 1:57.09 138.10 14
19. 27 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 59.41 58.11 1:57.52 142.21 13
20. 33 435447 NOWOTNY Olga 2002 POL 59.35 58.71 1:58.06 147.37
21. 34 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 59.93 58.88 1:58.81 154.53 12
22. 31 435438 ZAKRZEWSKA Maja 2001 POL 1:01.07 58.05 1:59.12 157.50
23. 36 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 1:00.01 59.16 1:59.17 157.97 11
24. 25 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 59.85 59.59 1:59.44 160.55 10
25. 38 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 1:00.44 59.52 1:59.96 165.52 9
26. 26 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 1:01.45 58.95 2:00.40 169.72 8
27. 24 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE L 1:02.24 59.89 2:02.13 186.25 7
28. 29 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:03.23 1:01.42 2:04.65 210.33 6
29. 32 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:03.50 1:01.23 2:04.73 211.10 5
30. 37 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:02.77 1:02.49 2:05.26 216.16 4
31. 39 435446 SOBAS Weronika 2001 POL 1:04.64 1:03.00 2:07.64 238.90
32. 42 435448 JAROSZ Zuzanna 2002 POL 1:03.06 1:04.69 2:07.75 239.95
33. 44 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 1:05.74 1:03.94 2:09.68 258.39 3
34. 40 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:07.71 1:03.20 2:10.91 270.14 2
35. 43 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 CZE L 1:07.89 1:05.85 2:13.74 297.18 1
36. 41 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 1:09.05 1:05.65 2:14.70 306.35
Nedokočily 1. kolo    
  21 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B      
  19 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M      
  4 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  28 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
  15 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  22 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  8 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L      
  30 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  45 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A      
Nestartovaly v 2. kole    
  46 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler