Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár - Spindleruv Mlyn

Disciplína Slalom Codex 669
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 19.03.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 33.19 Aplikovaná penalizace 36.19
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 48.70 45.48 1:34.18 36.19 100
2. 1 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 47.40 47.42 1:34.82 41.15 80
3. 19 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 48.66 46.49 1:35.15 43.71 60
4. 23 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 48.59 46.58 1:35.17 43.86 50
5. 20 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 49.54 46.32 1:35.86 49.21 45
6. 21 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 49.85 46.33 1:36.18 51.69
7. 25 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 49.29 46.95 1:36.24 52.16 40
8. 29 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 51.11 46.74 1:37.85 64.64
9. 31 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK 51.48 47.20 1:38.68 71.07
10. 18 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 53.36 45.93 1:39.29 75.80 36
11. 33 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 53.52 47.39 1:40.91 88.36 32
12. 38 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 53.84 48.98 1:42.82 103.16 29
13. 41 430856 ZACZYK Jakub 2002 POL 54.92 49.39 1:44.31 114.71
14. 49 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 58.77 54.54 1:53.31 184.47 26
Nedokočili 1. kolo    
  4 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L      
  35 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H      
  34 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  40 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  50 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M      
  7 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  2 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  24 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H      
  42 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  32 151372 LINHART Adam 2002 CZE P      
  28 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  43 430839 MILKA Bartosz 2001 POL      
  26 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  9 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  3 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
  45 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
  48 203101 WOHLRAB Felix 2002 GER      
Nedokočili 2. kolo    
  8 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK      
  16 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK      
  6 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H      
  10 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  39 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  14 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P      
  22 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  44 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H      
  17 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z      
  36 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL      
  5 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z      
  11 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  37 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B      
  46 430825 ZYTO Michal 2001 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  51 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T      
  47 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A      
  52 151334 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M      
  12 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
  27 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nestartovali v 2. kole    
  13 430778 BEBENEK Szymon 1998 POL      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  30 700988 KLEIN Václav 2002 SVK      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler