Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion store cup 2019 - Stoh Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 7082
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 31.03.2019 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 7.77 Aplikovaná penalizace 12.77
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 3 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 32.64 33.76 1:06.40 12.77
2. 1 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 32.34 34.33 1:06.67 16.88
3. 13 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 33.00 34.04 1:07.04 22.50
4. 15 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 33.60 34.86 1:08.46 44.10
5. 6 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 33.30 35.17 1:08.47 44.26
6. 10 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 33.81 34.75 1:08.56 45.63
7. 16 3224 MURÍNOVÁ Emma 2004 SVK 34.49 34.58 1:09.07 53.38
8. 7 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 33.99 35.31 1:09.30 56.88
9. 12 885058 KOLBE Andrea 2003 CZE H 33.68 35.63 1:09.31 57.03
10. 14 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 33.67 35.84 1:09.51 60.08
11. 24 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 34.46 35.11 1:09.57 60.99
12. 8 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 34.44 35.45 1:09.89 65.86
13. 2 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 34.58 35.67 1:10.25 71.33
14. 18 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 34.16 36.19 1:10.35 72.85
15. 9 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 34.50 35.99 1:10.49 74.98
16. 22 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H 34.85 35.70 1:10.55 75.90
17. 29 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 34.33 37.17 1:11.50 90.35
18. 25 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 35.41 36.81 1:12.22 101.30
19. 17 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 35.73 36.76 1:12.49 105.40
20. 11 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 35.87 36.65 1:12.52 105.86
21. 21 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 36.12 36.54 1:12.66 107.99
22. 20 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE A 36.21 37.51 1:13.72 124.11
23. 38 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 36.88 37.14 1:14.02 128.68
24. 28 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 36.98 37.20 1:14.18 131.11
25. 39 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 36.54 37.80 1:14.34 133.54
26. 42 885963 KOPECKÁ Simona 2003 CZE E 37.15 37.31 1:14.46 135.37
27. 33 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H 36.67 38.24 1:14.91 142.21
28. 31 885965 SOBOTKOVÁ Dorota 2004 CZE E 38.84 37.76 1:16.60 167.92
29. 37 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 37.47 39.82 1:17.29 178.42
30. 27 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 36.07 41.45 1:17.52 181.91
31. 44 885480 NOVÁČKOVÁ Michaela 2004 CZE U 38.67 39.05 1:17.72 184.96
32. 40 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 39.57 39.08 1:18.65 199.10
33. 32 885060 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 36.37 45.16 1:21.53 242.91
34. 45 115607 MAKOVCOVÁ Veronika 2003 CZE A 42.66 42.16 1:24.82 292.95
Nedokočily 1. kolo    
  34 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H      
  19 885638 ZLÁMALOVÁ Karolína 2004 CZE L      
Nedokočily 2. kolo    
  26 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T      
Nestartovaly v 1. kole    
  43 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B      
  36 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B      
  5 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A      
  30 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE U      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz