Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion store cup 2019 - Stoh Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2081
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 30.03.2019 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 29.92 Aplikovaná penalizace 34.92
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 79 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 33.77 37.41 1:11.18 34.92
2. 78 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 34.37 37.94 1:12.31 46.51
3. 77 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 34.46 38.59 1:13.05 54.10
4. 66 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 34.93 38.34 1:13.27 56.35
5. 86 4257 NOVÁČEK Adam 2005 SVK 35.17 38.47 1:13.64 60.15
6. 81 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 35.21 38.58 1:13.79 61.69
7. 75 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 36.21 39.53 1:15.74 81.69
8. 73 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 36.12 40.17 1:16.29 87.33
9. 85 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 36.36 40.61 1:16.97 94.30
10. 89 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 36.93 40.59 1:17.52 99.94
11. 88 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 36.73 41.26 1:17.99 104.76
12. 83 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 37.04 41.16 1:18.20 106.91
13. 74 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 35.91 42.35 1:18.26 107.53
14. 72 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 37.91 41.66 1:19.57 120.97
15. 76 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 38.17 41.50 1:19.67 121.99
16. 99 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 37.56 42.22 1:19.78 123.12
17. 80 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 37.37 42.42 1:19.79 123.22
18. 84 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 37.61 43.43 1:21.04 136.04
19. 98 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 40.44 42.51 1:22.95 155.63
20. 102 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 39.20 43.90 1:23.10 157.17
21. 101 770465 MAXA David 2006 CZE P 39.75 43.69 1:23.44 160.65
22. 104 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 39.52 44.43 1:23.95 165.89
23. 110 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 40.48 43.83 1:24.31 169.58
24. 106 772197 TŘEŠŇÁK Jan 2006 CZE U 40.71 45.06 1:25.77 184.55
25. 100 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 41.36 45.47 1:26.83 195.42
26. 91 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 41.41 45.92 1:27.33 200.55
27. 108 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 41.80 46.42 1:28.22 209.68
28. 96 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 37.92 50.78 1:28.70 214.60
29. 112 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L 43.57 47.29 1:30.86 236.75
30. 109 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 44.05 47.12 1:31.17 239.93
31. 70 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 39.45 53.46 1:32.91 257.78
32. 113 772024 HETH Filip 2005 CZE A 44.82 48.37 1:33.19 260.65
33. 94 770438 ANDĚL Jakub 2005 CZE P 50.38 43.30 1:33.68 265.67
34. 90 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 39.99 54.48 1:34.47 273.78
35. 114 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 46.09 51.34 1:37.43 304.13
36. 115 772107 BESEDA Ondřej 2005 CZE A 45.37 53.80 1:39.17 321.98
37. 111 770452 KUKRÁL Kryštof 2006 CZE C 47.32 52.23 1:39.55 325.87
38. 95 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H 1:12.57 44.59 1:57.16 506.48
39. 116 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J 40.36 1:17.62 1:57.98 514.89
Nedokočili 1. kolo    
  107 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A      
  87 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H      
  92 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H      
  93 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  103 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H      
  71 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B      
  105 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H      
  97 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L      
  119 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  120 770693 DUNKA Mikuláš 2006 CZE H      
  117 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz