Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion store cup 2019 - Stoh Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 7083
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 30.03.2019 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 35.27 Aplikovaná penalizace 40.27
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 1 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 34.26 38.75 1:13.01 40.27
2. 6 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 34.55 38.50 1:13.05 40.67
3. 14 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 35.27 38.59 1:13.86 48.77
4. 10 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 34.96 40.03 1:14.99 60.07
5. 7 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 35.40 40.12 1:15.52 65.37
6. 8 885398 MARKOVIČOVÁ Mia 2006 CZE H 35.82 40.19 1:16.01 70.27
7. 21 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 36.11 40.45 1:16.56 75.77
8. 20 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 36.45 41.31 1:17.76 87.76
9. 16 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 36.88 40.91 1:17.79 88.06
9. 2 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 36.74 41.05 1:17.79 88.06
11. 17 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 36.04 42.14 1:18.18 91.96
12. 19 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 37.19 41.03 1:18.22 92.36
13. 25 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 37.69 41.62 1:19.31 103.26
14. 24 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 37.85 42.09 1:19.94 109.56
15. 33 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 38.15 42.59 1:20.74 117.56
16. 23 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 38.32 42.46 1:20.78 117.96
17. 34 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 39.08 42.36 1:21.44 124.56
18. 28 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H 38.66 43.17 1:21.83 128.46
19. 32 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 39.80 42.70 1:22.50 135.16
20. 27 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 39.16 43.36 1:22.52 135.36
21. 29 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 39.14 43.43 1:22.57 135.86
22. 118 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 39.93 43.09 1:23.02 140.36
23. 30 885446 TŮMOVÁ Veronika 2006 CZE K 39.88 43.49 1:23.37 143.86
24. 35 885576 EISMANOVÁ Tereza 2006 CZE P 39.78 43.63 1:23.41 144.26
25. 43 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 39.84 43.65 1:23.49 145.06
26. 36 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 40.67 43.88 1:24.55 155.65
27. 55 885957 KOPECKÁ Lucie 2006 CZE E 40.62 44.15 1:24.77 157.85
28. 37 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 40.77 44.09 1:24.86 158.75
29. 47 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 41.67 43.85 1:25.52 165.35
30. 31 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 41.29 44.31 1:25.60 166.15
31. 41 885356 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 41.33 44.73 1:26.06 170.75
32. 56 885673 KRATOCHVÍLOVÁ Štěpánka 2006 CZE A 41.15 45.51 1:26.66 176.75
33. 53 886142 KOTRČOVÁ Adéla 2006 CZE H 41.38 45.73 1:27.11 181.25
34. 51 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 42.12 45.86 1:27.98 189.95
35. 49 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 42.18 46.00 1:28.18 191.95
36. 45 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 43.13 45.26 1:28.39 194.05
37. 54 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 42.43 46.59 1:29.02 200.35
38. 52 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 42.03 47.11 1:29.14 201.55
39. 57 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 42.76 47.08 1:29.84 208.55
40. 15 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P 34.05 55.90 1:29.95 209.65
41. 44 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 43.72 47.71 1:31.43 224.44
42. 59 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 43.38 48.35 1:31.73 227.44
43. 42 885874 BENDOVÁ Emma 2006 CZE C 45.14 48.52 1:33.66 246.74
44. 46 885267 JANOUŠKOVÁ Veronika 2006 CZE C 45.26 49.57 1:34.83 258.44
45. 58 885581 DOBROVODSKÁ Sára 2006 CZE L 45.16 50.38 1:35.54 265.54
46. 64 885654 ZELENKOVÁ Sára 2006 CZE A 48.13 51.65 1:39.78 307.93
Nedokočily 1. kolo    
  3 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L      
  22 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A      
  18 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L      
  13 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P      
Nedokočily 2. kolo    
  11 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H      
  60 886041 KRUDENCOVÁ Leontýna 2006 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  9 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  38 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  12 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A      
  62 886143 KRÁTKÁ Tereza 2006 CZE H      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz