Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion store cup 2019 - Stoh Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 2082
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 30.03.2019 Technický delegát Gustav Hotový
Vypočtená penalizace 19.91 Aplikovaná penalizace 24.91
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 56 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 32.94 32.18 1:05.12 24.91
2. 64 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 33.56 32.73 1:06.29 38.03
3. 54 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 34.42 32.73 1:07.15 47.67
4. 55 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 35.20 32.56 1:07.76 54.50
5. 57 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 34.45 33.39 1:07.84 55.40
6. 63 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 35.06 32.95 1:08.01 57.31
7. 67 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 35.44 34.14 1:09.58 74.91
8. 65 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 34.93 34.90 1:09.83 77.71
9. 69 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 36.41 34.35 1:10.76 88.13
10. 79 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H 36.58 34.82 1:11.40 95.31
11. 70 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 36.98 35.02 1:12.00 102.04
12. 66 2688 NOVÁČEK Miroslav 2003 SVK 38.22 34.11 1:12.33 105.73
13. 72 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 37.01 35.60 1:12.61 108.87
14. 75 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 37.12 35.55 1:12.67 109.55
14. 68 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 37.43 35.24 1:12.67 109.55
16. 77 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E 37.81 35.08 1:12.89 112.01
17. 80 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 38.31 35.34 1:13.65 120.53
18. 73 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 38.21 36.23 1:14.44 129.39
19. 71 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 38.67 35.78 1:14.45 129.50
20. 52 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 43.42 31.31 1:14.73 132.64
21. 85 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 39.17 36.96 1:16.13 148.33
22. 81 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 39.88 36.71 1:16.59 153.49
23. 76 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 39.60 37.54 1:17.14 159.66
24. 88 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 39.68 37.72 1:17.40 162.57
25. 120 772139 BÍNA Marek 2004 CZE A 40.74 38.40 1:19.14 182.08
26. 82 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE L 41.38 38.11 1:19.49 186.00
27. 90 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 44.11 39.35 1:23.46 230.50
28. 86 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 42.95 40.89 1:23.84 234.76
29. 91 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H 44.91 44.24 1:29.15 294.29
Nedokočili 1. kolo    
  53 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M      
  87 770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 CZE A      
  78 310303 MAREK Jan 2003 CZE H      
  60 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A      
  92 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A      
  58 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L      
  83 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  59 770859 HROUDA František 2004 CZE H      
  89 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  62 700535 MAXA Adam 2004 CZE P      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz