Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Herlíkovice

Disciplína Obří slalom Codex 2088
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 26.01.2019 Technický delegát Petr Král
Vypočtená penalizace 50.26 Aplikovaná penalizace 55.26
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 89 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 57.22 51.86 1:49.08 55.26
2. 71 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 56.07 53.13 1:49.20 56.37
3. 109 772774 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 58.73 53.07 1:51.80 80.45
4. 80 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 59.67 52.65 1:52.32 85.26
5. 85 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 59.06 54.30 1:53.36 94.89
6. 77 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 59.20 54.63 1:53.83 99.24
7. 67 770859 HROUDA František 2004 CZE H 1:02.08 52.10 1:54.18 102.48
8. 86 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 59.46 54.82 1:54.28 103.41
9. 82 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 1:00.07 54.23 1:54.30 103.59
10. 84 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 59.28 55.16 1:54.44 104.89
11. 91 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 1:00.63 54.47 1:55.10 111.00
12. 102 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 59.92 56.60 1:56.52 124.15
13. 96 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 1:01.96 55.87 1:57.83 136.28
14. 94 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 1:04.64 56.90 2:01.54 170.63
15. 95 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 1:05.39 57.39 2:02.78 182.11
16. 99 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 1:06.42 59.23 2:05.65 208.69
17. 108 770814 ŠAFRÁNEK Kryštof 2003 CZE A 1:04.90 1:01.42 2:06.32 214.89
18. 100 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 1:06.31 1:00.92 2:07.23 223.32
Nedokočili 1. kolo    
  74 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H      
  98 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H      
  93 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L      
  83 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U      
  105 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  76 770800 JANEK Adam 2003 CZE A      
  81 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C      
  73 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  88 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A      
  75 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C      
  104 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H      
  65 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H      
  101 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A      
  68 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A      
  64 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L      
  69 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
  97 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  107 772115 ČERNICKÝ Jakub 2004 CZE E      
  66 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  87 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L      
  106 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L      
  79 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  90 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L      
  78 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A      
  72 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H      
  70 770385 SEIFERT William 2003 CZE A      
  103 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A      
  92 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler