Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - III. RKZ - Head cup - Říčky v Orlických horách

Disciplína Slalom Codex 2056
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 24.01.2012 Technický delegát Luboš Dlabola
Vypočtená penalizace 20.32 Aplikovaná penalizace 20.32
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 5 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 39.17 39.76 1:18.93 20.32 100
2. 6 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 39.15 40.22 1:19.37 23.72 80
3. 15 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 40.19 40.31 1:20.50 32.45 60
4. 19 - KOTVICA DAVID 1999 POL 40.39 40.33 1:20.72 34.15
5. 14 200704 DORŇÁK Štěpán 1999 CZE T 41.47 41.04 1:22.51 47.99 50
6. 47 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 42.21 40.94 1:23.15 52.93 45
7. 4 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 43.03 40.50 1:23.53 55.87 40
8. 10 280801 ZONYGA Jan 1999 CZE Z 42.40 41.63 1:24.03 59.73 36
9. 18 - BUCHAN SCOTT 1999 GBR 42.41 42.27 1:24.68 64.76
10. 16 - MÖEHRING ROY 1999 NED 42.31 42.61 1:24.92 66.61
11. 17 - CHRISTEY DAVID 1999 GBR 42.94 42.28 1:25.22 68.93
12. 36 - MOL SERGEY 2000 NED 43.42 41.85 1:25.27 69.32
13. 22 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 43.46 43.40 1:26.86 81.61 32
14. 41 800100 TOČÍK Oskar 2000 CZE J 43.42 43.57 1:26.99 82.61 29
15. 1 280800 ANDĚL Jan 1999 CZE Z 43.60 43.79 1:27.39 85.70 26
16. 9 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 42.02 46.39 1:28.41 93.58 24
17. 25 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 44.17 45.01 1:29.18 99.54 22
18. 43 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 45.19 44.46 1:29.65 103.17 20
19. 21 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 43.54 46.43 1:29.97 105.64 18
20. 27 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 45.09 44.98 1:30.07 106.41 16
21. 35 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 45.55 45.46 1:31.01 113.68 15
22. 20 - ROOIJ YOURI VAN 2000 NED 45.90 45.71 1:31.61 118.32
23. 31 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 45.73 45.96 1:31.69 118.93 14
24. 42 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 45.98 46.17 1:32.15 122.49 13
25. 23 320719 MAČÁT Matyáš 1999 CZE H 45.83 46.37 1:32.20 122.88 12
26. 8 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 40.70 51.67 1:32.37 124.19 11
27. 33 900006 GÓRSKI FILIP 2000 CZE 45.64 46.85 1:32.49 125.12 10
28. 11 200720 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 46.63 45.87 1:32.50 125.19 9
29. 24 200719 KALIŠ Jan 1999 CZE T 43.19 49.71 1:32.90 128.29 8
30. 7 280502 KEJHAR Jan 1999 CZE Z 49.46 43.75 1:33.21 130.68 7
31. 26 410503 ČERNÝ Matěj 1999 CZE L 46.85 47.69 1:34.54 140.96 6
32. 34 200713 CAP Daniel 2000 CZE T 47.90 48.33 1:36.23 154.02 5
33. 46 550510 VEREŠ Pavel 2000 CZE K 48.83 49.00 1:37.83 166.39 4
34. 29 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 46.09 53.90 1:39.99 183.08 3
35. 37 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H 47.75 1:01.88 1:49.63 257.58 2
Nedokočili 1. kolo    
  30 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A      
  40 500904 DUFEK Matěj 2000 CZE U      
  13 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E      
Nedokočili 2. kolo    
  39 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E      
  38 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K      
  12 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B      
  3 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  28 320704 PATŘIČNÝ Adam 1999 CZE H      
  45 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  32 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z      
  44 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  2 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz