Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Předsilvestrovská ski show - Špindlerův Mlýn

Disciplína Vyřazovací show Codex 2136
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu Veřejný závod
Datum 29.12.2018 Technický delegát
TD report neoficiální výsledky
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1. 87 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 14.43 14.52 13.97
2. 88 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 15.02 14.85 14.23
3. 80 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 14.82 14.61 14.28
4. 90 150421 ZÁHROBSKÝ Petr 1980 CZE A 14.53 14.56 14.51
5. 82 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 14.79 14.81 14.54
6. 76 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 14.60 15.00 14.73
7. 93 - TREJBAL Filip 1985 CZE 15.03 14.90 14.78
8. 78 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 14.75 15.10 14.81
9. 77 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 15.01 14.93 14.82
10. 70 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 14.86 15.40 15.17
11. 86 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 15.44 15.41 -
12. 81 151295 MALKUS David 2000 CZE A 15.32 15.50 -
13. 72 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 15.34 15.57 -
14. 69 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 15.43 15.95 -
15. 50 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 15.54 16.19 -
16. 58 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 15.56 16.21 -
17. 55 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 15.04 16.23 -
18. 51 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A 15.59 16.40 -
20. 68 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 14.61 DNQ -
20. 67 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 15.30 DNQ -
21. 94 - HOLICKÝ Jan 1974 CZE 15.65 - -
22. 83 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 15.67 - -
23. 65 - ČAPEK Martin 1982 CZE 15.71 - -
24. 74 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 15.72 - -
25. 92 - KVASNIČKA Jan 1980 CZE 15.93 - -
26. 57 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 16.00 - -
27. 66 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 16.26 - -
28. 64 - PROUZA Ladislav 1972 CZE 16.40 - -
29. 73 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 16.42 - -
30. 75 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 16.49 - -
31. 61 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 16.71 - -
32. 60 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 16.78 - -
33. 47 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 17.10 - -
34. 53 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 17.22 - -
35. 62 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A 17.65 - -
36. 63 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 17.97 - -
37. 59 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 18.29 - -
38. 49 772385 HORÁK Prokop 2008 CZE H 18.56 - -
39. 45 772739 KIELKIEWICZ Jan 2010 CZE H 18.70 - -
40. 48 772383 ČESÁK Nathanael 2007 CZE H 19.41 - -
41. 52 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 23.91 - -
42. 91 - FIEDLER Jan 1981 CZE 31.84 - -
  89 151329 TOMÁŠ David 2001 CZE H DNQ - -
  85 151268 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A DNQ - -
  84 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P DNQ - -
  79 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H DNQ - -
  71 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B DNQ - -
  56 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A DNQ - -
  54 772468 VEČEŘA Šimon 2007 CZE J DNQ - -
  46 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE L DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz