Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Cup 2019 - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2112
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 02.03.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 73 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 47.35 - 47.35 50
2. 66 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 47.87 - 47.87 45
3. 72 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 48.35 - 48.35 40
4. 75 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 48.65 - 48.65 36
5. 65 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 49.56 - 49.56 33
6. 74 770969 TATÍČEK Jakub 2010 CZE A 49.79 - 49.79 30
7. 79 772098 MARKOVIČ Samuel 2010 CZE H 49.96 - 49.96 28
8. 63 772314 KOTOUČEK Ladislav 2010 CZE H 50.28 - 50.28 26
9. 85 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 50.36 - 50.36 24
10. 61 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 51.60 - 51.60 22
11. 94 772384 HLINĚNÝ Matěj 2010 CZE A 51.67 - 51.67 20
12. 83 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H 51.74 - 51.74 19
13. 80 772373 PRŮŠA Marek 2009 CZE H 51.76 - 51.76 18
14. 69 772298 BURDA František 2010 CZE A 51.80 - 51.80 17
15. 64 772486 KREJČÍ Štěpán 2010 CZE H 51.95 - 51.95 16
16. 76 772271 CIMMER František 2009 CZE B 52.07 - 52.07 15
17. 108 772420 ZÁBRODSKÝ Dušan 2009 CZE H 52.67 - 52.67 14
18. 82 772400 TOMEŠ Jiří 2010 CZE H 53.40 - 53.40 13
19. 86 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 53.85 - 53.85 12
20. 62 772299 JONÁŠ Jakub 2011 CZE A 53.91 - 53.91 11
21. 114 772776 HARTMANN Tristan Vilem 2009 CZE H 54.57 - 54.57 10
22. 124 772416 ZOUHAR Oliver 2010 CZE H 55.11 - 55.11 9
23. 81 772480 RICHTER Adam 2010 CZE H 55.12 - 55.12 8
24. 78 772313 KOBÍK Kryštof 2009 CZE H 55.40 - 55.40 7
25. 99 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 55.91 - 55.91 6
26. 87 772262 ŽEMLIČKA Filip 2010 CZE H 56.22 - 56.22 5
27. 96 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A 56.26 - 56.26 4
28. 77 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE J 56.31 - 56.31 3
29. 91 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H 56.67 - 56.67 2
30. 70 772382 ABRAHAM Tomáš 2010 CZE H 56.72 - 56.72 1
31. 98 772307 PECHÁČ Šimon 2011 CZE A 56.73 - 56.73
32. 97 772318 VACEK Otto 2010 CZE H 57.09 - 57.09
33. 93 772618 PODSTATA Oskar 2011 CZE H 57.57 - 57.57
34. 131 772442 FIKAR Matouš 2011 CZE A 57.58 - 57.58
35. 110 772414 BÍLÝ Ondřej 2009 CZE H 59.37 - 59.37
36. 113 772419 HŘEBÍČEK Bruno 2010 CZE H 59.40 - 59.40
37. 103 772300 LIETAVEC Patrik 2010 CZE A 59.80 - 59.80
38. 127 772720 MRÁZEK Richard 2012 CZE A 59.91 - 59.91
39. 106 772386 KODADA Jan 2009 CZE H 59.97 - 59.97
40. 115 772702 ZACH Matyáš 2012 CZE A 1:00.12 - 1:00.12
41. 116 772308 BURKERT Matěj 2011 CZE A 1:00.30 - 1:00.30
42. 92 772551 BŘICHÁČ Michal 2010 CZE A 1:00.38 - 1:00.38
43. 107 770919 POLLERT Metoděj 2009 CZE A 1:00.62 - 1:00.62
44. 101 772515 EGYHÁZI Jakub 2011 CZE A 1:01.25 - 1:01.25
45. 95 772525 BUREŠ Oldřich 2012 CZE A 1:02.77 - 1:02.77
46. 130 772425 DOHNAL Tobiáš 2009 CZE H 1:03.63 - 1:03.63
47. 102 772724 NOVÁK Eliáš 2011 CZE A 1:04.10 - 1:04.10
48. 125 772643 ZOUHAR Alex 2013 CZE H 1:04.95 - 1:04.95
49. 128 772718 ŠVÉDA Albert 2012 CZE A 1:05.19 - 1:05.19
50. 123 772600 ŠNÁBL Jonáš Radek 2011 CZE H 1:08.62 - 1:08.62
51. 112 772843 DOUBEK Robin 2012 CZE A 1:09.35 - 1:09.35
52. 129 772642 URBÁNEK Mikuláš 2012 CZE H 1:11.92 - 1:11.92
53. 119 772719 ČERNÝ Oskar 2012 CZE A 1:12.78 - 1:12.78
54. 118 772721 ZVOLSKÝ Ruben 2012 CZE A 1:15.39 - 1:15.39
Nedokočili 1. kolo  
  71 772362 SEDLÁČEK Matěj 2010 CZE H    
  84 772591 TYLE Christian 2010 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  120 772603 NAJMAN Mikuláš 2011 CZE H    
  105 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  68 772482 FOLC Ludvík 2010 CZE H    
  109 772717 NOVOTNÝ Adam 2011 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler