Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Cup 2019 - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 7113
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 02.03.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 10 886294 ANDRTOVÁ Anna Marie 2009 CZE U 47.54 - 47.54 50
2. 7 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 CZE H 47.70 - 47.70 45
3. 12 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 CZE H 48.07 - 48.07 40
4. 5 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 CZE L 49.04 - 49.04 36
5. 3 886163 KRÁTKÁ Tina 2009 CZE H 50.66 - 50.66 33
6. 4 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 CZE H 50.70 - 50.70 30
7. 11 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 CZE H 52.22 - 52.22 28
8. 38 886252 PETLACHOVÁ Adéla 2010 CZE P 52.77 - 52.77 26
9. 1 885878 MÁLKOVÁ Anna 2009 CZE H 52.89 - 52.89 24
10. 16 886043 KYÁNKOVÁ Natálie 2009 CZE B 53.44 - 53.44 22
11. 13 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 CZE L 53.63 - 53.63 20
12. 29 885665 NEJDLOVÁ Ella 2009 CZE A 54.03 - 54.03 19
13. 6 885662 BURKERTOVÁ Aneta 2009 CZE A 55.14 - 55.14 18
14. 17 886006 SOLAROVÁ Eliška 2010 CZE H 55.18 - 55.18 17
15. 40 886192 KREJČÍŘOVÁ Sára 2010 CZE B 55.34 - 55.34 16
16. 24 886275 HAVLOVÁ Kristýna 2009 CZE A 55.42 - 55.42 15
17. 19 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 CZE H 55.46 - 55.46 14
18. 21 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 CZE A 55.89 - 55.89 13
19. 14 886519 ŠTIKAROVÁ Tereza 2011 CZE H 56.18 - 56.18 12
20. 15 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 CZE A 57.05 - 57.05 11
21. 8 885652 JONÁŠOVÁ Tereza 2009 CZE A 57.06 - 57.06 10
22. 27 886075 VÁGNEROVÁ Vendula 2009 CZE H 57.17 - 57.17 9
23. 36 886167 NEJEZCHLEBOVÁ Ela 2009 CZE H 57.28 - 57.28 8
24. 2 886007 GALKOVÁ Ester 2009 CZE H 57.50 - 57.50 7
25. 43 886449 POKORNÁ Marie 2010 CZE A 57.87 - 57.87 6
26. 20 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 CZE A 57.98 - 57.98 5
27. 9 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 CZE A 58.59 - 58.59 4
28. 23 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 CZE H 58.71 - 58.71 3
29. 30 886226 KOČÍ Barbora 2011 CZE H 58.86 - 58.86 2
30. 42 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 CZE H 59.06 - 59.06 1
31. 50 886448 ZACHOVÁ Amálie 2009 CZE A 59.42 - 59.42
32. 37 886172 MRAVCOVÁ Judita 2010 CZE A 1:00.12 - 1:00.12
33. 18 886081 NOVOTNÁ Johana 2010 CZE A 1:00.29 - 1:00.29
34. 28 886080 BURDOVÁ Karla 2010 CZE A 1:01.28 - 1:01.28
35. 52 886336 VOHRALÍKOVÁ Kateřina 2010 CZE H 1:02.58 - 1:02.58
36. 31 885796 VAŇKOVÁ Julie 2010 CZE C 1:02.80 - 1:02.80
37. 48 886338 SLAVÍKOVÁ Anna 2011 CZE H 1:05.78 - 1:05.78
38. 22 886060 GEFFERTOVÁ Marta 2010 CZE A 1:06.02 - 1:06.02
39. 44 886108 KUČÍKOVÁ Šarlota Ludmila 2009 CZE A 1:07.48 - 1:07.48
40. 25 886454 DRBOHLAVOVÁ Laura 2010 CZE H 1:08.01 - 1:08.01
41. 47 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 CZE A 1:09.71 - 1:09.71
42. 45 886388 TRÁVNÍČKOVÁ Mia 2011 CZE H 1:10.30 - 1:10.30
43. 41 886522 NOVOSADOVÁ Tereza 2013 CZE H 1:10.62 - 1:10.62
44. 51 886385 DOPITOVÁ Ella 2011 CZE H 1:17.27 - 1:17.27
Nedokočily 1. kolo  
  32 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 CZE A    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  39 886384 BÍLÁ Tereza 2013 CZE H    
  49 886460 MRÁZKOVÁ Agáta 2009 CZE A    
  46 886337 ROŽENSKÁ Nelly 2011 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler