Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Cup 2019 - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 2113
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu PAP
Datum 02.03.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 207 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 44.99 - 44.99 50
2. 203 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 45.22 - 45.22 45
3. 211 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 45.54 - 45.54 40
4. 214 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 45.55 - 45.55 36
5. 204 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 45.82 - 45.82 33
6. 201 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 46.33 - 46.33 30
7. 217 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 46.37 - 46.37 28
8. 208 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A 46.44 - 46.44 26
9. 213 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 46.45 - 46.45 24
10. 206 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 46.96 - 46.96 22
11. 209 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 47.08 - 47.08 20
12. 228 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 47.92 - 47.92 19
13. 221 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 48.20 - 48.20 18
14. 216 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 48.21 - 48.21 17
15. 218 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 48.58 - 48.58 16
16. 212 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 48.72 - 48.72 15
17. 243 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L 49.42 - 49.42 14
18. 219 772138 POUR Jan 2007 CZE H 49.74 - 49.74 13
19. 227 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 50.08 - 50.08 12
20. 241 770971 PETLACH Lukáš 2007 CZE P 50.68 - 50.68 11
21. 222 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 50.72 - 50.72 10
22. 215 770883 KOULA Jakub 2008 CZE H 51.25 - 51.25 9
23. 240 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H 51.70 - 51.70 8
23. 232 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 51.70 - 51.70 8
25. 236 772489 VLK Dominik 2007 CZE H 51.72 - 51.72 6
26. 255 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 51.97 - 51.97 5
27. 245 770889 DLOUHÝ Šimon 2007 CZE B 52.06 - 52.06 4
28. 244 770661 PODHORSKÝ Jakub 2007 CZE H 52.11 - 52.11 3
29. 229 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A 52.15 - 52.15 2
30. 224 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H 52.30 - 52.30 1
31. 230 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 52.39 - 52.39
32. 210 770695 JANDA David 2007 CZE P 52.45 - 52.45
33. 250 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 52.48 - 52.48
34. 256 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 53.04 - 53.04
35. 220 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 53.35 - 53.35
36. 233 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H 53.77 - 53.77
37. 226 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 54.01 - 54.01
38. 253 772410 ŠTĚPÁNEK Adam 2008 CZE H 54.25 - 54.25
39. 251 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B 54.37 - 54.37
40. 238 772483 RYBÁŘ Vojtěch 2008 CZE H 55.62 - 55.62
41. 258 772778 HARTMANN Jiří František 2008 CZE A 55.71 - 55.71
42. 252 770976 TUČEK Šimon 2007 CZE H 57.05 - 57.05
43. 202 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 57.74 - 57.74
44. 239 772777 RYBA Tobiáš 2008 CZE H 58.33 - 58.33
45. 254 772640 DOPITA Šimon 2007 CZE H 59.30 - 59.30
46. 231 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 1:00.04 - 1:00.04
47. 246 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A 1:00.47 - 1:00.47
48. 234 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE A 1:43.44 - 1:43.44
Nedokočili 1. kolo  
  205 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H    
  259 770857 PETŘÍK Marek 2008 CZE H    
  225 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H    
  242 772415 ZOUHAR Adam 2007 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  248 772385 HORÁK Prokop 2008 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler