Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Head Cup 2019 - Medvědín - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 7114
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 02.03.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HC
1. 157 885512 NOVAKOVSKÁ Adéla 2008 CZE H 44.97 - 44.97 50
2. 155 885428 VALLOVÁ Valentina 2007 CZE H 46.04 - 46.04 45
3. 163 885391 KYSELOVÁ Aneta 2008 CZE L 46.24 - 46.24 40
4. 161 885526 HORDOSSY Eliška 2008 CZE H 46.57 - 46.57 36
5. 153 885529 KNOBLOCHOVÁ Julie 2008 CZE H 46.82 - 46.82 33
6. 159 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H 47.60 - 47.60 30
7. 164 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H 48.40 - 48.40 28
8. 151 885664 TOŠOVSKÁ Markéta 2008 CZE A 48.44 - 48.44 26
9. 168 886280 ČECHOVÁ Martina 2007 CZE H 48.61 - 48.61 24
10. 160 885908 LUCÁKOVÁ Laura 2008 CZE A 48.91 - 48.91 22
11. 191 886518 JEŘÁBKOVÁ Lucie 2007 CZE L 49.23 - 49.23 20
12. 152 885375 KRISTL Emily 2008 CZE H 49.29 - 49.29 19
13. 200 885924 FOREJTKOVÁ Eliška 2008 CZE H 49.39 - 49.39 18
14. 197 885721 KOPECKÁ Ester 2007 CZE B 49.99 - 49.99 17
15. 156 886232 KREJČÍ Beáta 2007 CZE H 50.10 - 50.10 16
16. 165 885724 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza 2007 CZE B 50.79 - 50.79 15
17. 199 885680 PAGÁČOVÁ Ella 2008 CZE H 51.09 - 51.09 14
18. 174 886217 VODRÁŽKOVÁ Ester 2007 CZE A 51.20 - 51.20 13
19. 158 885720 ADÁMKOVÁ Vendula 2007 CZE B 51.78 - 51.78 12
20. 177 885795 VAŇKOVÁ Nikola 2008 CZE C 51.85 - 51.85 11
21. 167 885725 CIMMEROVÁ Alena 2007 CZE B 51.87 - 51.87 10
22. 180 885555 HLINĚNÁ Mahu 2007 CZE H 52.16 - 52.16 9
23. 173 885865 KOŠŤÁLOVÁ Ella 2007 CZE H 52.65 - 52.65 8
24. 194 886064 BAŠTOVÁ Bára 2007 CZE A 52.75 - 52.75 7
25. 178 885648 KEPÁKOVÁ Viktorie 2008 CZE A 53.17 - 53.17 6
26. 188 885678 PETROF Johana 2008 CZE L 53.35 - 53.35 5
27. 190 885487 SMEJKALOVÁ Rozárka 2008 CZE A 53.39 - 53.39 4
28. 175 885507 ZVÍŘECÍ Martina 2008 CZE A 53.72 - 53.72 3
29. 182 886508 JEŘÁBKOVÁ Jana 2008 CZE H 53.76 - 53.76 2
30. 185 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H 54.07 - 54.07 1
31. 189 885518 CHALUPOVÁ Anna 2007 CZE H 54.20 - 54.20
32. 186 885797 MÜLLEROVÁ Nicole 2008 CZE C 55.02 - 55.02
33. 162 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 55.53 - 55.53
34. 183 886453 DRBOHLAVOVÁ Linda 2008 CZE H 56.17 - 56.17
35. 192 886145 VOHRALÍKOVÁ Kristýna 2008 CZE H 56.53 - 56.53
36. 169 885430 GEFFERTOVÁ Agáta 2007 CZE A 56.84 - 56.84
37. 171 885666 HORÁKOVÁ Michaela 2008 CZE A 56.95 - 56.95
38. 195 886144 KRÁTKÁ Barbora 2008 CZE H 57.22 - 57.22
39. 176 885911 BESEDOVÁ Klára 2008 CZE A 58.25 - 58.25
40. 179 885674 KRATOCHVÍLOVÁ Ida 2007 CZE A 1:01.83 - 1:01.83
Nedokočily 1. kolo  
  193 886169 ČERNÍKOVÁ Laura 2008 CZE H    
  196 886383 JIROVCOVÁ Agáta 2008 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  154 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz