Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 2116
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 20.01.2019 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 44.67 Aplikovaná penalizace 49.67
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 201 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 43.37 41.37 1:24.74 49.67
2. 192 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 43.82 41.61 1:25.43 57.89
3. 199 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 44.74 42.13 1:26.87 75.06
4. 198 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 44.86 42.11 1:26.97 76.25
5. 210 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 45.29 42.29 1:27.58 83.52
6. 196 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U 45.38 43.12 1:28.50 94.48
7. 211 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 45.66 43.30 1:28.96 99.97
8. 208 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 45.96 43.48 1:29.44 105.69
9. 200 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 46.01 43.72 1:29.73 109.14
10. 241 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 46.32 43.77 1:30.09 113.44
11. 195 770664 JOZL David 2005 CZE J 46.28 44.01 1:30.29 115.82
12. 216 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 46.99 43.57 1:30.56 119.04
13. 212 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 46.92 43.79 1:30.71 120.83
14. 222 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 46.80 44.49 1:31.29 127.74
15. 217 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 47.23 44.35 1:31.58 131.19
16. 204 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 47.02 44.72 1:31.74 133.10
17. 242 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 47.46 44.58 1:32.04 136.68
18. 268 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 47.45 44.61 1:32.06 136.92
19. 220 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 48.01 44.51 1:32.52 142.40
20. 225 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 48.34 44.37 1:32.71 144.66
21. 235 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A 47.59 45.21 1:32.80 145.74
22. 228 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L 48.10 44.75 1:32.85 146.33
23. 234 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 48.20 44.77 1:32.97 147.76
24. 237 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 47.61 45.58 1:33.19 150.38
25. 224 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 48.24 44.96 1:33.20 150.50
26. 232 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 47.75 45.52 1:33.27 151.34
27. 245 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 48.37 45.02 1:33.39 152.77
28. 236 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 49.30 44.24 1:33.54 154.56
29. 243 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 48.54 45.37 1:33.91 158.97
30. 255 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H 47.92 46.28 1:34.20 162.42
31. 227 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 48.95 45.42 1:34.37 164.45
32. 247 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H 49.22 45.88 1:35.10 173.15
33. 218 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 50.04 45.10 1:35.14 173.63
34. 251 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 49.27 46.66 1:35.93 183.04
35. 252 772024 HETH Filip 2005 CZE A 49.89 46.10 1:35.99 183.76
36. 262 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 50.08 46.36 1:36.44 189.12
37. 221 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 49.11 47.35 1:36.46 189.36
38. 230 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 52.09 45.76 1:37.85 205.93
39. 246 600915 FEJFAR Jiří 2005 CZE S 51.33 47.73 1:39.06 220.35
40. 244 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE E 50.55 49.15 1:39.70 227.98
41. 256 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 50.49 49.36 1:39.85 229.76
42. 238 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 51.25 48.63 1:39.88 230.12
43. 239 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 51.61 48.85 1:40.46 237.03
44. 257 770887 ŠIMONEK Martin 2006 CZE B 52.17 48.57 1:40.74 240.37
45. 248 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 51.27 49.66 1:40.93 242.64
46. 254 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 52.81 49.07 1:41.88 253.96
47. 261 772107 BESEDA Ondřej 2005 CZE A 53.17 48.98 1:42.15 257.18
48. 250 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 54.35 49.54 1:43.89 277.92
49. 260 772543 ČIŽÍK Daniel 2005 CZE L 56.62 50.87 1:47.49 320.82
50. 263 772156 KASÍK Ladislav 2006 CZE H 1:01.15 59.27 2:00.42 474.93
Nedokočili 1. kolo    
  264 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S      
  205 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B      
  207 770465 MAXA David 2006 CZE P      
  231 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A      
  240 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L      
  266 772238 PIČMAN David 2006 CZE S      
  233 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C      
  259 772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 CZE A      
  223 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A      
  194 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  191 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  197 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H      
  215 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A      
  265 772317 HRDINA Filip 2005 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  219 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H      
  226 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H      
  267 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  214 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler