Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 7117
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 20.01.2019 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 18.48 Aplikovaná penalizace 23.48
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 107 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 42.75 40.52 1:23.27 23.48
2. 115 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 43.23 41.09 1:24.32 36.22
3. 102 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 43.75 41.73 1:25.48 50.29
4. 103 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 43.68 41.84 1:25.52 50.77
5. 105 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 43.57 42.02 1:25.59 51.62
6. 134 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 44.26 41.62 1:25.88 55.14
7. 118 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 44.49 42.04 1:26.53 63.02
8. 141 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 44.30 42.39 1:26.69 64.96
9. 126 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 45.00 42.03 1:27.03 69.09
10. 117 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 44.50 42.96 1:27.46 74.30
11. 104 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 44.74 42.76 1:27.50 74.79
12. 119 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 45.07 43.15 1:28.22 83.52
13. 127 885783 KOČÍ Laura 2006 CZE H 44.77 43.73 1:28.50 86.92
14. 113 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 45.71 42.87 1:28.58 87.89
15. 112 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 45.60 43.08 1:28.68 89.10
16. 116 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 45.88 43.25 1:29.13 94.56
17. 172 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 45.32 43.99 1:29.31 96.74
18. 109 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 45.72 43.87 1:29.59 100.14
19. 132 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 46.00 43.81 1:29.81 102.81
20. 111 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L 45.87 43.95 1:29.82 102.93
21. 145 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 45.64 44.26 1:29.90 103.90
22. 121 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 46.39 43.62 1:30.01 105.23
23. 131 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 46.37 43.74 1:30.11 106.44
24. 122 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 46.97 43.34 1:30.31 108.87
25. 129 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 46.61 43.83 1:30.44 110.45
26. 138 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 46.97 44.01 1:30.98 117.00
27. 151 885446 TŮMOVÁ Veronika 2006 CZE K 46.05 44.94 1:30.99 117.12
28. 144 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 47.06 43.94 1:31.00 117.24
29. 136 885399 MICHALIČKOVÁ Natálie 2005 CZE L 47.05 44.34 1:31.39 121.97
30. 140 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 47.58 44.06 1:31.64 125.00
31. 133 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 46.71 45.31 1:32.02 129.61
32. 182 886142 KOTRČOVÁ Adéla 2006 CZE H 47.81 44.46 1:32.27 132.64
33. 135 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 47.25 45.75 1:33.00 141.50
34. 156 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 47.28 45.78 1:33.06 142.23
35. 142 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 47.67 45.59 1:33.26 144.65
36. 171 885484 SALAČOVÁ Marie 2006 CZE K 48.16 45.66 1:33.82 151.44
37. 143 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 47.89 46.02 1:33.91 152.53
38. 160 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 48.57 45.91 1:34.48 159.45
39. 177 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 48.14 46.41 1:34.55 160.30
40. 148 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 48.70 46.02 1:34.72 162.36
41. 123 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 48.75 46.90 1:35.65 173.64
42. 162 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 49.22 46.74 1:35.96 177.40
43. 181 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 48.67 47.80 1:36.47 183.59
44. 152 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 49.96 47.78 1:37.74 198.99
45. 139 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 50.78 47.47 1:38.25 205.18
46. 158 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 50.12 48.42 1:38.54 208.69
47. 157 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 50.00 48.76 1:38.76 211.36
48. 147 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 50.56 48.58 1:39.14 215.97
49. 166 885654 ZELENKOVÁ Sára 2006 CZE A 50.18 49.31 1:39.49 220.22
50. 146 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z 50.53 49.33 1:39.86 224.70
51. 149 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 51.32 49.41 1:40.73 235.26
52. 165 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 52.02 51.71 1:43.73 271.64
53. 169 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 56.96 54.75 1:51.71 368.43
Nedokočily 1. kolo    
  161 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H      
  150 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H      
  170 885435 LINKOVÁ Laura 2006 CZE L      
  153 886331 MARKOVÁ Karolína 2006 CZE S      
  125 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U      
Nedokočily 2. kolo    
  174 885874 BENDOVÁ Emma 2006 CZE C      
  130 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  101 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H      
  128 885981 STLOUKALOVÁ Sára 2005 CZE B      
  176 885982 VAŇKOVÁ Karolína 2005 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  173 885388 TACINCOVÁ Tereza 2005 CZE L      
  155 886097 ZÁLEŠÁKOVÁ Barbora 2006 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler