Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 2117
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 20.01.2019 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 26.30 Aplikovaná penalizace 31.30
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 111 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 38.54 39.91 1:18.45 31.30
2. 122 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 39.48 40.70 1:20.18 53.57
3. 102 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 40.22 40.37 1:20.59 58.85
4. 107 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 39.60 41.11 1:20.71 60.40
5. 119 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 39.89 41.00 1:20.89 62.71
6. 101 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 40.09 40.98 1:21.07 65.03
7. 118 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 39.93 41.15 1:21.08 65.16
8. 120 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 39.92 41.25 1:21.17 66.32
9. 116 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 41.07 40.44 1:21.51 70.70
10. 125 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 40.57 41.38 1:21.95 76.36
11. 121 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 41.23 40.79 1:22.02 77.26
12. 127 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 41.33 40.89 1:22.22 79.84
13. 123 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 40.80 41.53 1:22.33 81.25
14. 124 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 40.93 41.73 1:22.66 85.50
15. 133 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 41.41 41.47 1:22.88 88.33
16. 129 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 41.02 41.98 1:23.00 89.88
17. 158 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 41.37 41.83 1:23.20 92.45
18. 143 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 41.97 42.05 1:24.02 103.01
19. 134 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 42.04 42.35 1:24.39 107.77
19. 128 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 42.07 42.32 1:24.39 107.77
21. 148 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 42.88 42.12 1:25.00 115.63
22. 132 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 42.59 42.53 1:25.12 117.17
23. 135 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 42.28 43.00 1:25.28 119.23
24. 137 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 42.45 42.92 1:25.37 120.39
25. 109 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 42.34 43.07 1:25.41 120.91
26. 152 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 42.83 43.43 1:26.26 131.85
27. 139 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 42.64 43.87 1:26.51 135.07
28. 147 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 43.97 42.68 1:26.65 136.87
29. 131 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 43.70 43.66 1:27.36 146.01
30. 157 770306 PIROŽEK Vojtěch 2004 CZE H 44.30 44.32 1:28.62 162.23
31. 153 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 44.56 44.48 1:29.04 167.64
32. 141 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 45.22 44.96 1:30.18 182.32
33. 155 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 45.54 44.83 1:30.37 184.76
34. 140 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 45.14 45.52 1:30.66 188.50
35. 142 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 45.71 46.14 1:31.85 203.82
36. 146 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 46.08 47.29 1:33.37 223.39
37. 149 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 46.27 47.39 1:33.66 227.12
38. 150 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 47.35 47.25 1:34.60 239.22
Nedokočili 1. kolo    
  117 770859 HROUDA František 2004 CZE H      
  106 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  161 770855 IVÁNEK Pavel 2003 CZE B      
  151 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A      
  108 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A      
  115 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
  144 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  136 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L      
  112 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B      
  130 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  160 770308 MAXA Denis 2004 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler