Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 2118
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu UKZ
Datum 19.01.2019 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 35.09 Aplikovaná penalizace 40.09
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 194 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 39.01 42.60 1:21.61 40.09
2. 189 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 39.98 42.22 1:22.20 45.37
3. 187 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 40.58 44.22 1:24.80 68.62
4. 195 770664 JOZL David 2005 CZE J 41.03 45.50 1:26.53 84.10
5. 192 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 42.09 45.40 1:27.49 92.69
6. 184 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 42.54 45.77 1:28.31 100.02
7. 197 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 42.61 45.84 1:28.45 101.27
8. 186 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 42.88 45.88 1:28.76 104.05
9. 190 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 43.18 45.79 1:28.97 105.93
10. 191 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 42.87 46.16 1:29.03 106.46
11. 211 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 43.08 46.11 1:29.19 107.89
12. 193 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 42.93 47.18 1:30.11 116.12
13. 251 770722 JÍLEK Metoděj 2006 CZE S 43.83 46.63 1:30.46 119.25
14. 210 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 44.17 47.18 1:31.35 127.21
15. 214 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 44.46 46.95 1:31.41 127.75
16. 209 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 45.03 47.21 1:32.24 135.18
17. 203 770181 HLADÍK. Adam 2005 CZE P 44.18 48.10 1:32.28 135.53
18. 228 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H 44.30 48.12 1:32.42 136.79
19. 224 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 45.61 46.95 1:32.56 138.04
20. 249 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H 44.96 47.67 1:32.63 138.66
21. 199 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 45.50 47.84 1:33.34 145.01
22. 198 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 44.85 48.89 1:33.74 148.59
23. 208 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 45.76 48.12 1:33.88 149.84
23. 206 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 46.31 47.57 1:33.88 149.84
25. 216 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 46.28 48.13 1:34.41 154.59
26. 231 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 46.88 47.82 1:34.70 157.18
27. 242 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 46.36 48.41 1:34.77 157.81
28. 237 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H 45.52 49.62 1:35.14 161.12
29. 240 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 47.10 48.29 1:35.39 163.35
30. 218 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 45.91 50.15 1:36.06 169.34
31. 213 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 48.38 49.34 1:37.72 184.19
32. 205 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B 45.45 53.24 1:38.69 192.87
33. 230 770465 MAXA David 2006 CZE P 46.62 52.42 1:39.04 196.00
34. 233 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 47.93 51.20 1:39.13 196.81
35. 227 770613 SZMARAGOWSKI David 2005 CZE C 47.21 52.11 1:39.32 198.51
36. 207 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 47.84 51.67 1:39.51 200.21
37. 222 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H 50.39 50.50 1:40.89 212.55
38. 225 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 48.58 52.68 1:41.26 215.86
39. 223 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 48.52 53.70 1:42.22 224.45
40. 248 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L 50.78 53.93 1:44.71 246.72
41. 219 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C 50.23 54.61 1:44.84 247.88
42. 202 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 43.88 1:03.17 1:47.05 267.65
43. 243 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L 52.47 58.08 1:50.55 298.96
44. 252 772317 HRDINA Filip 2005 CZE B 54.68 56.59 1:51.27 305.40
45. 234 770795 VEDRAL Jáchym 2006 CZE A 55.86 56.13 1:51.99 311.84
Nedokočili 1. kolo    
  238 770731 BAJER Adam 2006 CZE L      
  247 772543 ČIŽÍK Daniel 2005 CZE L      
  212 770572 FRIČ Vojtěch 2005 CZE H      
  246 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H      
  181 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H      
  241 772430 KROFTA Matěj 2005 CZE L      
  204 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
  215 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L      
  217 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A      
  185 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B      
  196 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  235 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U      
  245 772238 PIČMAN David 2006 CZE S      
  232 770887 ŠIMONEK Martin 2006 CZE B      
  182 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  200 770443 FILIP Jakub 2005 CZE H      
  236 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H      
  250 770575 ŘÍHA Vojtěch 2005 CZE H      
  239 770649 TOMICA Petr 2006 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  201 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  183 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler