Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 7119
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.01.2019 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 39.81 Aplikovaná penalizace 44.81
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 106 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 39.50 42.72 1:22.22 44.81
2. 114 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 40.16 42.82 1:22.98 51.56
3. 105 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 40.34 44.17 1:24.51 65.14
4. 112 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 39.77 44.85 1:24.62 66.12
5. 101 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 41.57 45.68 1:27.25 89.47
6. 120 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 42.05 45.90 1:27.95 95.68
7. 142 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U 43.07 45.18 1:28.25 98.35
8. 118 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L 42.56 45.86 1:28.42 99.86
9. 107 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 42.35 46.12 1:28.47 100.30
10. 123 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 42.78 45.96 1:28.74 102.70
11. 119 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 42.76 46.48 1:29.24 107.14
12. 102 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 42.41 47.03 1:29.44 108.91
13. 126 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 43.70 46.31 1:30.01 113.97
14. 104 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 43.81 46.39 1:30.20 115.66
15. 176 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 44.22 46.25 1:30.47 118.06
16. 108 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 43.13 47.49 1:30.62 119.39
17. 115 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 43.07 47.79 1:30.86 121.52
18. 128 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 43.76 47.37 1:31.13 123.92
19. 160 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 43.07 48.91 1:31.98 131.47
20. 125 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 44.71 47.67 1:32.38 135.02
21. 140 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 45.54 47.48 1:33.02 140.70
22. 124 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H 45.49 48.49 1:33.98 149.22
23. 170 885783 KOČÍ Laura 2006 CZE H 47.20 46.97 1:34.17 150.91
24. 131 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 46.52 48.32 1:34.84 156.86
25. 134 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 46.80 48.38 1:35.18 159.88
26. 130 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 46.70 49.63 1:36.33 170.09
27. 141 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 47.53 50.19 1:37.72 182.43
28. 122 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 46.79 51.05 1:37.84 183.49
29. 165 885505 NĚMEČKOVÁ Ema 2006 CZE H 47.25 50.87 1:38.12 185.98
30. 139 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 47.31 50.99 1:38.30 187.58
31. 163 885446 TŮMOVÁ Veronika 2006 CZE K 47.55 51.53 1:39.08 194.50
32. 137 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 47.81 51.68 1:39.49 198.14
33. 144 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 47.96 51.59 1:39.55 198.68
34. 132 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 47.81 52.50 1:40.31 205.42
35. 150 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 48.27 52.74 1:41.01 211.64
36. 166 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H 49.01 52.34 1:41.35 214.66
37. 161 886082 ZATLOUKALOVÁ Kateřina 2006 CZE M 49.78 51.85 1:41.63 217.14
38. 127 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 50.23 55.25 1:45.48 251.33
39. 154 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 51.23 55.17 1:46.40 259.49
40. 157 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H 52.30 54.68 1:46.98 264.64
41. 151 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 51.00 56.20 1:47.20 266.60
42. 162 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 52.50 55.22 1:47.72 271.21
43. 167 886142 KOTRČOVÁ Adéla 2006 CZE H 52.88 55.46 1:48.34 276.72
44. 155 886097 ZÁLEŠÁKOVÁ Barbora 2006 CZE Z 53.21 58.69 1:51.90 308.33
45. 174 885581 DOBROVODSKÁ Sára 2006 CZE L 54.49 59.52 1:54.01 327.06
46. 156 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 1:01.31 1:11.04 2:12.35 489.90
Nedokočily 1. kolo    
  169 885874 BENDOVÁ Emma 2006 CZE C      
  164 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S      
  129 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L      
  109 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L      
  113 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H      
  175 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S      
  159 885484 SALAČOVÁ Marie 2006 CZE K      
  110 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B      
Nedokočily 2. kolo    
  117 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H      
  143 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z      
  116 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B      
  153 885399 MICHALIČKOVÁ Natálie 2005 CZE L      
  111 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  173 886041 KRUDENCOVÁ Leontýna 2006 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  147 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z      
  148 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H      
  103 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H      
  133 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  152 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler