Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Fashion Store Cup 2019 - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 2119
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 19.01.2019 Technický delegát Karel Soukup
Vypočtená penalizace 12.57 Aplikovaná penalizace 17.57
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body FSC
1. 115 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 36.30 36.85 1:13.15 17.57
2. 157 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 35.72 37.86 1:13.58 21.86
3. 102 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 36.64 37.96 1:14.60 32.04
4. 110 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 38.48 37.95 1:16.43 50.30
5. 113 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 37.63 38.87 1:16.50 51.00
6. 112 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 37.89 39.13 1:17.02 56.19
7. 107 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 37.17 40.00 1:17.17 57.69
8. 109 770859 HROUDA František 2004 CZE H 38.06 39.86 1:17.92 65.17
9. 116 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 CZE S 38.94 40.01 1:18.95 75.45
10. 117 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 39.63 39.75 1:19.38 79.74
11. 129 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 39.19 40.61 1:19.80 83.93
12. 121 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 39.36 40.61 1:19.97 85.63
13. 105 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 39.41 40.72 1:20.13 87.23
14. 120 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 38.77 41.87 1:20.64 92.32
15. 141 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 40.11 41.05 1:21.16 97.51
16. 122 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 40.46 41.24 1:21.70 102.89
17. 133 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 40.43 42.25 1:22.68 112.67
18. 108 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 40.60 42.53 1:23.13 117.17
19. 118 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 41.10 42.52 1:23.62 122.06
20. 146 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 42.95 42.71 1:25.66 142.41
21. 145 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 43.58 44.91 1:28.49 170.66
22. 140 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 44.70 44.49 1:29.19 177.64
23. 136 772139 BÍNA Marek 2004 CZE A 45.54 46.38 1:31.92 204.89
24. 138 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 46.06 46.56 1:32.62 211.87
25. 151 770855 IVÁNEK Pavel 2003 CZE B 46.11 46.67 1:32.78 213.47
26. 149 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 CZE L 46.24 46.62 1:32.86 214.27
27. 134 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 55.30 42.54 1:37.84 263.96
28. 132 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 47.84 50.17 1:38.01 265.66
29. 143 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 48.89 51.32 1:40.21 287.62
30. 153 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 50.84 49.70 1:40.54 290.91
Nedokočili 1. kolo    
  147 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H      
  156 260008 BANK Matěj 2003 CZE M      
  125 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  148 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B      
  137 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H      
  103 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B      
  130 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  123 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L      
  135 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H      
  106 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  154 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
  119 770458 ZAK Dominik 2003 CZE H      
  124 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  104 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H      
  126 310303 MAREK Jan 2003 CZE H      
  142 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  128 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  139 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler