Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS - Český pohár NC - Spindleruv Mlyn

Disciplína Obří slalom Codex 670
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 22.03.2019 Technický delegát Dorfmeister Michaela (AUT)
Vypočtená penalizace 17.40 Aplikovaná penalizace 19.40
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 5 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 46.60 51.04 1:37.64 19.40 100
2. 6 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 46.83 52.11 1:38.94 32.85 80
3. 7 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 47.30 51.75 1:39.05 33.99 60
4. 2 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 47.65 51.53 1:39.18 35.33 50
5. 12 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 47.59 51.91 1:39.50 38.64 45
6. 13 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 48.19 51.35 1:39.54 39.05 40
7. 4 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 47.93 51.70 1:39.63 39.98 36
8. 10 700973 BALÁŽ Filip 2001 SVK 48.15 51.64 1:39.79 41.64
9. 19 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U 48.22 51.76 1:39.98 43.61 32
10. 1 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 47.97 52.08 1:40.05 44.33 29
11. 16 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 48.23 52.28 1:40.51 49.09 26
12. 14 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T 48.68 52.72 1:41.40 58.29 24
13. 17 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 49.58 52.52 1:42.10 65.53 22
14. 18 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 49.49 52.71 1:42.20 66.57 20
15. 22 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 49.92 52.68 1:42.60 70.71 18
16. 23 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 50.39 52.89 1:43.28 77.74 16
17. 26 430836 BIALOBRZYCKI Przemyslaw 2001 POL 49.90 53.49 1:43.39 78.88
18. 31 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 51.11 52.49 1:43.60 81.05 15
19. 33 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 51.31 52.41 1:43.72 82.29 14
20. 36 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A 50.70 53.16 1:43.86 83.74 13
21. 27 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 50.37 53.68 1:44.05 85.71 12
22. 40 700988 KLEIN Václav 2002 SVK 51.94 52.26 1:44.20 87.26
23. 34 430776 SZADKOWSKI Filip 1998 POL 51.05 53.19 1:44.24 87.67
24. 30 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 51.55 52.96 1:44.51 90.46 11
25. 29 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 51.78 53.17 1:44.95 95.02 10
26. 46 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 52.17 53.97 1:46.14 107.33 9
27. 49 151295 MALKUS David 2000 CZE A 51.84 54.35 1:46.19 107.84 8
28. 42 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 52.02 54.28 1:46.30 108.98 7
29. 38 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 53.30 53.66 1:46.96 115.81 6
30. 48 151262 HRABÁK Martin 1999 CZE C 52.30 54.67 1:46.97 115.91 5
31. 45 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 52.39 55.46 1:47.85 125.01 4
32. 47 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 53.98 55.69 1:49.67 143.84 3
33. 54 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 55.61 57.69 1:53.30 181.39 2
34. 59 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 55.36 58.04 1:53.40 182.42 1
35. 53 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 55.81 57.60 1:53.41 182.53
36. 64 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 56.11 59.05 1:55.16 200.63
37. 58 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 57.15 58.65 1:55.80 207.25
38. 57 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H 56.96 59.09 1:56.05 209.84
39. 63 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 57.09 1:00.02 1:57.11 220.80
40. 65 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 58.00 1:00.65 1:58.65 236.73
Nedokočili 1. kolo    
  20 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL      
  28 700978 BOTKA Filip 2001 SVK      
  55 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  52 151375 GLATT Jan 2002 CZE E      
  35 700957 KATRENIČ Frederik 1999 SVK      
  3 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK      
  43 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  66 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P      
  9 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H      
  50 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H      
  15 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  32 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z      
  62 151329 TOMÁŠ David 2001 CZE H      
  11 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B      
  61 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  51 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T      
  24 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H      
  8 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  25 700938 MADRO Oskar 1998 SVK      
  39 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B      
  44 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  56 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H      
  41 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H      
  21 700980 PAVELKA Kristián 2001 SVK      
  60 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C      
  37 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz