Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MADEJA SPORT CUP 2019 - Dolní Morava

Disciplína Obří slalom Codex 2126
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 02.02.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 65 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 38.41 - 38.41 50
2. 62 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 39.64 - 39.64 45
3. 64 772221 HLADKÝ Bruno 2009 CZE B 40.10 - 40.10 40
4. 52 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 40.38 - 40.38 36
5. 60 772533 ŠTĚPÁNEK Matyáš 2010 CZE Z 40.49 - 40.49 33
6. 59 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 40.51 - 40.51 30
7. 80 772646 BEDNÁŘ Albert 2009 CZE B 40.52 - 40.52 28
8. 100 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 40.54 - 40.54 26
9. 54 772458 LIŠKA Petr 2010 CZE Z 40.62 - 40.62 24
10. 63 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B 41.08 - 41.08 22
11. 57 772432 JAHODA Štěpán 2011 CZE Z 41.22 - 41.22 20
12. 50 772475 VESELÝ Ondřej 2010 CZE Z 42.30 - 42.30 19
13. 74 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 CZE Z 42.86 - 42.86 18
14. 88 772453 KOVÁŘ Matěj 2010 CZE B 43.03 - 43.03 17
15. 67 772303 SMOLÍK David 2010 CZE T 43.42 - 43.42 16
16. 91 772455 SVOBODA Vít 2010 CZE B 43.45 - 43.45 15
17. 95 772647 POLÁK Oliver 2009 CZE B 43.46 - 43.46 14
18. 71 772452 OČKAY David 2010 CZE B 43.75 - 43.75 13
19. 96 772564 ŽENÍŠEK Ondřej 2009 CZE B 43.86 - 43.86 12
20. 77 772655 JUHOS Sebastian 2010 CZE B 44.38 - 44.38 11
21. 51 772479 ŠELIGA Jakub 2010 CZE T 44.49 - 44.49 10
22. 97 772584 ZAJÍC Matyáš 2009 CZE B 44.97 - 44.97 9
23. 73 772177 ZONEK Vojtěch 2010 CZE T 45.08 - 45.08 8
24. 69 772506 WOJTYLA Marian 2011 CZE T 45.14 - 45.14 7
25. 84 772746 PROCHÁZKA Jan 2010 CZE M 45.56 - 45.56 6
26. 53 772508 FOLWARCZNY Paweł 2011 CZE T 45.61 - 45.61 5
27. 68 772476 ZAJÍC Jan 2010 CZE Z 45.74 - 45.74 4
28. 90 772645 SOBOTKA Roman 2010 CZE B 45.85 - 45.85 3
29. 78 772178 PŘIBYL Šimon 2010 CZE T 45.96 - 45.96 2
30. 66 772526 PAVLISKA Oliver 2011 CZE T 46.16 - 46.16 1
31. 98 772496 HOŘICKÝ Martin 2010 CZE E 46.68 - 46.68
32. 70 772306 HULA Ondřej 2010 CZE T 46.97 - 46.97
33. 82 772478 VÁCLAVÍK Marek 2010 CZE Z 48.03 - 48.03
34. 94 772644 TOMAN Matyáš 2010 CZE B 48.08 - 48.08
35. 89 772748 RÖHRICH Adam 2010 CZE J 48.37 - 48.37
36. 61 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 48.85 - 48.85
37. 81 772464 ŘÍHA Jan 2010 CZE B 48.94 - 48.94
38. 202 - PUPIŠÍK Hynek 2009 49.13 - 49.13
39. 85 772756 VANĚK Ondřej 2011 CZE T 51.94 - 51.94
40. 76 772271 CIMMER František 2009 CZE B 54.40 - 54.40
Nedokočili 1. kolo  
  75 772232 LESKOVJAN Jan 2009 CZE T    
  56 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B    
  58 772329 VEČEŘA Lukáš 2009 CZE Z    
  92 772810 ŽENÍŠEK Štěpán 2011 CZE B    
  55 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  87 772269 SCHREIBER Jakub 2009 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz