Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Rokytnice nad Jizerou

Disciplína Obří slalom Codex 2138
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu PAP
Datum 05.01.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 282 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 37.40 - 37.40 50
2. 250 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A 37.61 - 37.61 45
3. 274 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 38.08 - 38.08 40
4. 264 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 38.28 - 38.28 36
5. 291 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 38.65 - 38.65 33
6. 266 772576 VAŠUT Theodor 2008 CZE A 39.11 - 39.11 30
7. 256 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 39.56 - 39.56 28
8. 271 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 39.60 - 39.60 26
9. 294 772359 KOUBA Ondřej 2008 CZE K 40.24 - 40.24 24
10. 293 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A 40.50 - 40.50 22
11. 258 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 40.59 - 40.59 20
12. 288 770402 HRADECKÝ Tomáš 2007 CZE L 40.66 - 40.66 19
13. 262 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 40.68 - 40.68 18
14. 259 770956 KIRSCH Viktor 2008 CZE L 40.82 - 40.82 17
15. 295 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 40.84 - 40.84 16
16. 299 770818 KOLÍK Kristián Rastislav 2007 CZE H 41.14 - 41.14 15
17. 279 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE A 41.17 - 41.17 14
18. 300 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 41.36 - 41.36 13
19. 251 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 41.66 - 41.66 12
20. 285 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A 41.72 - 41.72 11
21. 287 770717 WEBER Maxmilian 2007 CZE L 41.87 - 41.87 10
22. 276 770893 MATOUŠEK Jakub 2008 CZE U 41.92 - 41.92 9
23. 272 770910 ŠEJNA Adam 2007 CZE A 42.47 - 42.47 8
24. 260 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 42.65 - 42.65 7
25. 292 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 43.07 - 43.07 6
26. 298 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 43.18 - 43.18 5
27. 254 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A 43.37 - 43.37 4
28. 297 772111 VÁCLAVÍK Jakub 2008 CZE L 44.70 - 44.70 3
29. 149 - PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE 44.74 - 44.74
30. 296 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 44.99 - 44.99 2
31. 252 772544 ČIŽÍK Samuel 2007 CZE L 45.12 - 45.12 1
32. 267 772605 BAREŠ Hugo 2008 CZE A 45.27 - 45.27
33. 268 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A 45.49 - 45.49
34. 263 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A 46.81 - 46.81
35. 278 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 49.82 - 49.82
36. 283 770806 GUTTLER Eliáš 2008 CZE A 51.52 - 51.52
37. 270 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 1:01.84 - 1:01.84
Nedokočili 1. kolo  
  253 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A    
  277 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L    
  269 770933 MIKL Matouš 2008 CZE L    
  286 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H    
  289 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A    
  281 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H    
  280 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H    
  265 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  261 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H    
  284 770769 HŘEBÍČEK Tobiáš 2007 CZE H    
  255 770471 JANČAR Štěpán 2007 CZE A    
  257 770869 JOHN Jan 2007 CZE L    
  290 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L    
  275 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  273 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz