Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2146
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 15.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 26.25 Aplikovaná penalizace 31.25
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 165 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 41.97 43.35 1:25.32 31.25
2. 164 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 42.41 43.64 1:26.05 37.50
3. 168 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 43.50 45.73 1:29.23 64.70
4. 162 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 43.81 46.70 1:30.51 75.66
5. 213 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 45.02 46.13 1:31.15 81.13
6. 167 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 44.94 46.93 1:31.87 87.29
7. 174 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 45.34 46.99 1:32.33 91.23
8. 196 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H 46.14 46.52 1:32.66 94.05
9. 173 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 48.52 44.16 1:32.68 94.22
10. 169 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 45.83 47.07 1:32.90 96.10
11. 175 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 46.24 46.86 1:33.10 97.82
12. 211 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 47.18 46.87 1:34.05 105.94
13. 180 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 46.73 47.56 1:34.29 108.00
14. 187 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 47.61 48.24 1:35.85 121.34
15. 206 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 48.16 48.90 1:37.06 131.70
16. 171 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 48.47 49.30 1:37.77 137.77
17. 215 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 48.80 49.25 1:38.05 140.17
18. 185 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 50.76 49.66 1:40.42 160.45
19. 194 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 50.52 49.98 1:40.50 161.13
20. 207 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 50.69 49.95 1:40.64 162.33
21. 203 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 51.82 49.45 1:41.27 167.72
22. 172 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 1:00.11 41.91 1:42.02 174.14
23. 204 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 49.25 53.79 1:43.04 182.86
24. 212 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 51.76 52.24 1:44.00 191.08
25. 210 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 52.47 51.59 1:44.06 191.59
26. 192 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 52.76 52.11 1:44.87 198.52
27. 189 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A 53.09 51.88 1:44.97 199.38
28. 184 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 52.46 52.53 1:44.99 199.55
29. 205 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE Z 53.40 54.20 1:47.60 221.88
30. 191 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 55.69 55.46 1:51.15 252.25
31. 201 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 56.00 55.70 1:51.70 256.96
32. 200 770887 ŠIMONEK Martin 2006 CZE B 58.22 59.06 1:57.28 304.70
33. 179 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L 51.82 1:38.05 2:29.87 583.54
Nedokočili 1. kolo  
  199 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L    
  208 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T    
  178 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  166 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  248 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U    
  177 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B    
  202 772202 TOMAN Jakub 2006 CZE B    
  186 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A    
  195 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S    
  183 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  197 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A    
  176 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    
  163 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H    
  188 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  182 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  181 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T    
  214 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H    
  198 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T    
  170 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  193 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M    
  209 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S    
  190 770465 MAXA David 2006 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler