Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 7146
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 15.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace -5.51 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 1 886065 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 40.43 40.62 1:21.05 10.00
2. 6 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 43.27 42.35 1:25.62 51.16
3. 2 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 42.96 43.19 1:26.15 55.93
4. 18 885093 NOVÁKOVÁ Petra 2003 CZE M 43.35 43.32 1:26.67 60.62
5. 10 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 43.34 43.40 1:26.74 61.25
6. 21 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE P 43.44 43.36 1:26.80 61.79
7. 8 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 44.13 42.69 1:26.82 61.97
8. 3 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 43.72 43.59 1:27.31 66.38
9. 12 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 43.96 43.42 1:27.38 67.01
10. 5 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 44.37 43.18 1:27.55 68.54
11. 13 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 46.12 44.46 1:30.58 95.83
12. 9 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 45.40 45.29 1:30.69 96.83
13. 16 3224 MURÍNOVÁ Emma 2004 SVK 45.89 44.86 1:30.75 97.37
14. 20 605916 MELICHAROVÁ Helena 2003 CZE S 45.79 45.73 1:31.52 104.30
15. 19 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 46.33 45.95 1:32.28 111.15
16. 22 605917 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 46.40 47.34 1:33.74 124.30
17. 27 885043 HUCZALOVÁ Barbara 2003 CZE T 47.49 46.57 1:34.06 127.18
18. 34 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 47.46 47.16 1:34.62 132.22
19. 28 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 47.93 46.78 1:34.71 133.03
20. 30 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 47.56 47.26 1:34.82 134.02
21. 25 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 48.54 46.57 1:35.11 136.64
22. 31 885139 PEŠÁKOVÁ Sára 2003 CZE B 49.85 47.23 1:37.08 154.38
23. 29 885516 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 49.67 47.73 1:37.40 157.26
24. 39 505924 BORŮVKOVÁ Lenka 2004 CZE U 50.38 47.88 1:38.26 165.01
25. 17 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 47.00 52.76 1:39.76 178.52
26. 23 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE B 48.05 53.34 1:41.39 193.20
27. 24 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 51.11 51.46 1:42.57 203.83
28. 26 885184 ŠEVČÍKOVÁ Dorka 2003 CZE Z 51.58 51.26 1:42.84 206.26
29. 46 886184 NĚMCOVÁ Nela 2004 CZE L 52.76 50.11 1:42.87 206.53
30. 36 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 52.01 50.93 1:42.94 207.16
31. 38 885747 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 52.69 51.11 1:43.80 214.90
32. 40 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 53.06 50.81 1:43.87 215.53
33. 45 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 54.15 53.60 1:47.75 250.48
34. 47 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 55.40 53.88 1:49.28 264.26
35. 48 886077 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 58.70 55.03 1:53.73 304.34
Nedokočily 1. kolo  
  32 705533 ALTMANNOVÁ Kateřina 2004 CZE P    
  41 885461 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E    
  49 885189 FEJFAROVÁ Milena 2004 CZE S    
  14 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A    
  7 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A    
  11 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L    
  37 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE A    
  33 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T    
Nedokočily 2. kolo  
  50 885569 STREJCOVÁ Miroslava 2004 CZE S    
  15 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B    
  4 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  43 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  44 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T    
  51 885426 FILIPKOVÁ Anna Maria 2004 CZE T    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  35 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E    
  42 885141 SCHREIBEROVÁ Alice 2003 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz