Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2406
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 15.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 1.46 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 60 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 38.69 38.97 1:17.66 10.00
2. 53 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 40.50 40.13 1:20.63 37.92
3. 65 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 40.59 40.09 1:20.68 38.39
4. 66 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 42.27 41.28 1:23.55 65.37
5. 56 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 42.64 41.70 1:24.34 72.79
6. 59 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 42.09 43.16 1:25.25 81.35
7. 55 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 43.73 41.87 1:25.60 84.64
8. 63 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 43.13 43.66 1:26.79 95.82
9. 58 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 43.68 43.48 1:27.16 99.30
10. 68 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 46.26 42.44 1:28.70 113.78
11. 90 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 45.85 44.87 1:30.72 132.76
12. 69 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 45.77 46.03 1:31.80 142.92
13. 83 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 45.84 46.02 1:31.86 143.48
14. 77 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 46.14 46.02 1:32.16 146.30
15. 70 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 47.54 46.22 1:33.76 161.34
16. 78 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 47.28 46.65 1:33.93 162.94
17. 67 3223 BOJNICKÝ Matúš 2004 SVK 48.14 46.06 1:34.20 165.48
18. 72 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 49.00 47.26 1:36.26 184.84
19. 85 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 48.90 47.42 1:36.32 185.40
20. 87 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 48.62 47.76 1:36.38 185.97
21. 86 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 50.02 48.47 1:38.49 205.80
22. 95 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 50.82 49.40 1:40.22 222.06
23. 93 772602 HLAVÁČEK Michal 2003 CZE B 51.44 50.23 1:41.67 235.69
24. 84 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 51.90 50.62 1:42.52 243.68
25. 94 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P 53.48 51.15 1:44.63 263.52
26. 92 772358 KOUBA Daniel 2004 CZE K 53.35 51.38 1:44.73 264.46
27. 91 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L 57.01 55.31 1:52.32 335.80
28. 96 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 57.87 55.38 1:53.25 344.54
Nedokočili 1. kolo  
  76 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L    
  82 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L    
  88 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L    
  62 770848 FIALA Jan 2003 CZE T    
  61 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B    
  81 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE L    
  52 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A    
  97 770855 IVÁNEK Pavel 2003 CZE B    
  75 770800 JANEK Adam 2003 CZE A    
  57 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C    
  89 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
  74 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B    
  98 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  79 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T    
  54 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B    
  73 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U    
  71 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  80 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  64 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz