Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 7145
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 16.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 5.37 Aplikovaná penalizace 10.37
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 114 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 39.86 43.91 1:23.77 10.37
2. 111 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 42.21 46.04 1:28.25 49.41
3. 108 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE A 42.12 47.19 1:29.31 58.65
4. 110 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 43.08 47.60 1:30.68 70.59
5. 152 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 43.98 47.33 1:31.31 76.08
5. 119 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 43.23 48.08 1:31.31 76.08
7. 129 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 43.50 48.59 1:32.09 82.87
8. 118 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 44.50 48.41 1:32.91 90.02
9. 113 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 45.05 49.86 1:34.91 107.45
10. 117 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 44.90 50.67 1:35.57 113.20
11. 122 4346 MICHALKOVÁ Barbora 2005 SVK 46.06 49.97 1:36.03 117.21
12. 155 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 46.42 50.53 1:36.95 125.22
13. 124 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 46.78 51.43 1:38.21 136.21
14. 125 885955 HARVEY Dana 2005 CZE J 46.89 51.36 1:38.25 136.55
15. 127 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 46.56 51.78 1:38.34 137.34
16. 145 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 47.96 51.01 1:38.97 142.83
17. 128 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 47.72 51.68 1:39.40 146.58
18. 166 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 48.21 51.45 1:39.66 148.84
19. 162 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A 48.18 52.38 1:40.56 156.68
20. 133 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 48.67 51.94 1:40.61 157.12
21. 154 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 49.37 53.23 1:42.60 174.46
22. 173 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B 49.42 53.19 1:42.61 174.55
23. 136 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 49.13 53.82 1:42.95 177.51
24. 156 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 49.47 53.67 1:43.14 179.17
25. 158 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 50.11 53.53 1:43.64 183.52
26. 167 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U 50.02 53.78 1:43.80 184.92
27. 132 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 49.68 54.33 1:44.01 186.75
28. 157 885851 KUKUCZKOVÁ Veronika 2006 CZE T 50.69 54.30 1:44.99 195.29
29. 148 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 50.61 54.87 1:45.48 199.56
30. 169 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 50.85 54.94 1:45.79 202.26
31. 141 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 51.37 54.93 1:46.30 206.70
32. 143 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 51.12 55.67 1:46.79 210.97
33. 171 886092 DRHOVÁ Denisa 2006 CZE Z 52.19 55.64 1:47.83 220.04
34. 150 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 51.58 57.29 1:48.87 229.10
35. 130 885166 ŠTÍPKOVÁ Lucie 2005 CZE K 52.05 57.19 1:49.24 232.32
36. 134 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L 52.02 57.59 1:49.61 235.55
37. 165 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 51.84 58.70 1:50.54 243.65
38. 139 885673 KRATOCHVÍLOVÁ Štěpánka 2006 CZE A 53.57 58.50 1:52.07 256.99
39. 149 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 54.07 1:00.56 1:54.63 279.29
40. 153 885267 JANOUŠKOVÁ Veronika 2006 CZE C 54.36 1:02.15 1:56.51 295.68
41. 146 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 57.01 1:03.76 2:00.77 332.80
Nedokočily 1. kolo  
  116 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L    
  246 885439 KOHOUTKOVÁ Amelie 2006 CZE M    
  112 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M    
  172 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L    
  163 886097 ZÁLEŠÁKOVÁ Barbora 2006 CZE Z    
Nedokočily 2. kolo  
  107 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L    
  170 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E    
  137 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S    
Nestartovaly v 1. kole  
  121 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  138 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S    
  140 886139 JANČOVÁ Claudia 2006 CZE B    
  151 885182 LAMOŠOVÁ Karolína 2005 CZE E    
  147 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  161 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z    
  120 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H    
  135 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A    
  159 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE B    
  109 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H    
  168 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B    
  144 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A    
  142 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B    
  164 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B    
  131 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E    
  123 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B    
  115 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z    
  160 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A    
  126 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler