Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

HELIA SPORT CUP 2018 - Areál Kouty

Disciplína Slalom Codex 2405
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 16.12.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 35.68 Aplikovaná penalizace 40.68
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 177 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 41.97 45.34 1:27.31 40.68
2. 185 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 42.10 45.28 1:27.38 41.27
3. 179 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 43.46 47.04 1:30.50 67.35
4. 182 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 43.85 48.74 1:32.59 84.83
5. 187 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 43.41 49.61 1:33.02 88.42
6. 214 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 44.41 48.66 1:33.07 88.84
7. 241 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 47.67 47.20 1:34.87 103.89
8. 190 770179 PEŠÁK Martin 2005 CZE B 44.90 50.00 1:34.90 104.14
9. 178 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 45.93 49.17 1:35.10 105.81
10. 175 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 45.09 50.46 1:35.55 109.57
11. 200 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 46.10 49.50 1:35.60 109.99
12. 208 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 46.48 50.10 1:36.58 118.19
13. 189 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 46.15 50.80 1:36.95 121.28
14. 194 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B 46.97 51.09 1:38.06 130.56
15. 186 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 46.67 51.45 1:38.12 131.06
16. 191 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 47.39 50.95 1:38.34 132.90
17. 220 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 48.60 50.24 1:38.84 137.08
18. 233 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 48.32 51.04 1:39.36 141.43
19. 206 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 46.99 52.97 1:39.96 146.45
20. 218 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 48.38 51.93 1:40.31 149.37
21. 203 772211 ZÁHORSKÝ David 2005 CZE B 48.70 52.19 1:40.89 154.22
22. 219 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 48.65 52.45 1:41.10 155.98
23. 207 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 49.92 52.08 1:42.00 163.50
24. 216 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 50.08 54.69 1:44.77 186.66
25. 196 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B 49.82 55.35 1:45.17 190.01
26. 222 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 50.73 54.70 1:45.43 192.18
27. 232 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE E 50.61 55.00 1:45.61 193.69
28. 230 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 50.87 54.82 1:45.69 194.36
29. 226 770465 MAXA David 2006 CZE P 51.09 55.21 1:46.30 199.46
30. 198 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T 53.06 55.00 1:48.06 214.17
31. 217 770508 FOLDYNA Adam 2006 CZE Z 52.62 56.36 1:48.98 221.86
32. 211 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 53.54 56.15 1:49.69 227.80
33. 209 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 54.31 57.31 1:51.62 243.94
34. 223 772202 TOMAN Jakub 2006 CZE B 56.08 1:01.20 1:57.28 291.26
35. 235 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 50.50 1:08.44 1:58.94 305.14
Nedokočili 1. kolo  
  197 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  224 772738 BYSAHA Alexej 2005 CZE A    
  228 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H    
  199 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E    
  188 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B    
  174 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T    
  180 770330 NOVÁK David 2005 CZE M    
  227 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U    
  210 770887 ŠIMONEK Martin 2006 CZE B    
  229 770902 TULACH Ondřej 2006 CZE S    
  221 770023 VARGA Attila 2006 CZE L    
  204 770608 ŽÁK Adam 2005 CZE M    
Nedokočili 2. kolo  
  202 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T    
  205 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L    
  213 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E    
  192 770725 KOMÁREK Jan 2005 CZE B    
  234 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z    
  176 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  195 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T    
  215 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  181 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B    
  231 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B    
  212 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T    
  225 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE E    
  193 770202 RUBANKO Lukáš 2005 CZE L    
  201 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A    
  184 770325 VOVES Jan 2005 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler