Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Masters Cup 2019 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 0156
Věková kategorie Masters A, muži Kategorie závodu Masters
Datum 24.03.2019 Technický delegát Bohumír Zeman
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 104 5051020 UNTERKOFLER Otto 1965 AUT 51.63 - 51.63
2. 154 5150286 BURDA Zdeněk 1982 CZE A 52.76 - 52.76
2. 120 5150229 HORÁČEK David 1972 CZE H 52.76 - 52.76
4. 158 5430108 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 52.95 - 52.95
5. 138 5560084 PREBIL Tadej 1976 SLO 53.17 - 53.17
6. 151 5150262 BURDA Jakub 1979 CZE A 53.28 - 53.28
7. 124 5700131 ZÁBOJ Róbert 1969 SVK 53.86 - 53.86
8. 161 5430118 STOLARCZYK Piotr 1985 POL 53.91 - 53.91
9. 133 5150218 DUPAL Jan 1971 CZE L 54.29 - 54.29
10. 103 5510166 BOECKLI Daniel 1965 SUI 54.47 - 54.47
11. 102 5510361 SCHUMACHER Hanspeter 1965 SUI 54.51 - 54.51
12. 119 5150075 RYCEK Miroslav 1966 CZE T 54.53 - 54.53
13. 159 5150458 VACEK Vladimír 1986 CZE K 54.67 - 54.67
14. 121 5700085 AMBROS Dušan 1969 SVK 54.79 - 54.79
15. 105 5201062 WALLNER Bernd 1966 GER 54.83 - 54.83
16. 108 5150107 VANĚK Tomáš 1965 CZE L 55.18 - 55.18
17. 152 5150393 POLÁČEK Jan 1981 CZE U 55.33 - 55.33
18. 140 5700126 STANÍK Roman 1977 SVK 55.52 - 55.52
19. 106 5200652 OBERGROEBNER Sepp 1964 GER 55.55 - 55.55
20. 107 5150292 HRSTKA Milan 1967 CZE Z 55.70 - 55.70
21. 156 5150474 NOVOTNÝ Michal 1981 CZE A 56.02 - 56.02
22. 109 5150090 ČUDA Radek 1967 CZE A 56.05 - 56.05
23. 141 5150268 DUBČÁK David 1976 CZE Z 56.20 - 56.20
23. 111 5150146 NEUŽIL Jiří 1964 CZE U 56.20 - 56.20
25. 136 5480105 DOROSHENKO Timofey 1977 RUS 56.24 - 56.24
26. 112 5780003 AUGUNAS Paulius 1965 LTU 56.28 - 56.28
27. 142 5201061 HALLER Thorsten 1975 GER 56.37 - 56.37
28. 145 5201024 EISENBACH Marc 1976 GER 56.45 - 56.45
28. 110 5150399 FELGR Libor 1964 CZE E 56.45 - 56.45
30. 123 5690013 SLIUSARCHUK Yurii 1969 UKR 56.63 - 56.63
31. 148 5150454 STANĚK Michal 1975 CZE Z 57.20 - 57.20
32. 144 5150243 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 57.53 - 57.53
33. 146 5150479 ŠMÍD Ivo 1977 CZE A 57.75 - 57.75
34. 126 5430068 NIKLAS Dariusz 1970 POL 58.10 - 58.10
35. 127 5150337 KRISTL Vlastimil 1972 CZE A 58.26 - 58.26
36. 147 5150181 HLÁSEK Václav 1974 CZE A 58.44 - 58.44
37. 160 5150476 OČENÁŠEK Tomáš 1986 CZE A 59.33 - 59.33
38. 132 5150465 FIDLER Richard 1971 CZE L 59.52 - 59.52
39. 134 5150296 JANOUŠEK Martin 1969 CZE L 59.58 - 59.58
40. 128 5550003 MIHAILOVS Andrejs 1969 LAT 1:00.22 - 1:00.22
41. 116 5150166 ZBOŘIL Lubomír 1966 CZE B 1:00.42 - 1:00.42
42. 129 5150460 KARÁSEK Jan 1973 CZE A 1:00.45 - 1:00.45
43. 130 5380049 MAKEK Marko 1973 CRO 1:03.23 - 1:03.23
44. 118 5690041 HRAPENYUK Semen 1964 UKR 1:03.69 - 1:03.69
45. 139 5291576 PASTORINI Stefano 1974 ITA 1:04.69 - 1:04.69
46. 149 5460002 COTARLEA Mihai Cosmin 1974 ROU 1:05.52 - 1:05.52
47. 117 5200924 PLESA Christian 1965 GER 1:06.64 - 1:06.64
Nedokočili 1. kolo
  135 5700172 CERVEN Michal 1978 SVK  
  125 5150227 ŘEHOŘ Roman 1969 CZE U  
Diskvalifikováni v 1. kole
  153 5150475 MALÚŠ David 1979 CZE A  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler