Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS Masters Cup 2019 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 0153
Věková kategorie Masters A, muži Kategorie závodu Masters
Datum 23.03.2019 Technický delegát Bohumír Zeman
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 150 5430108 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL 39.14 35.99 1:15.13
2. 116 5150075 RYCEK Miroslav 1966 CZE T 38.99 37.25 1:16.24
3. 133 5560084 PREBIL Tadej 1976 SLO 38.95 37.36 1:16.31
4. 104 5150292 HRSTKA Milan 1967 CZE Z 39.55 37.36 1:16.91
5. 122 5700085 AMBROS Dušan 1969 SVK 38.90 38.45 1:17.35
6. 105 5510166 BOECKLI Daniel 1965 SUI 38.41 39.13 1:17.54
7. 106 5200652 OBERGROEBNER Sepp 1964 GER 39.79 38.64 1:18.43
8. 102 5510361 SCHUMACHER Hanspeter 1965 SUI 39.64 39.22 1:18.86
9. 107 5150090 ČUDA Radek 1967 CZE A 40.34 39.22 1:19.56
10. 109 5150146 NEUŽIL Jiří 1964 CZE U 40.24 39.53 1:19.77
11. 146 5150393 POLÁČEK Jan 1981 CZE U 40.13 39.68 1:19.81
12. 128 5150218 DUPAL Jan 1971 CZE L 41.26 40.13 1:21.39
13. 108 5150107 VANĚK Tomáš 1965 CZE L 41.61 40.35 1:21.96
14. 129 5700126 STANÍK Roman 1977 SVK 42.20 40.41 1:22.61
15. 130 5700172 CERVEN Michal 1978 SVK 42.66 40.09 1:22.75
16. 118 5700131 ZÁBOJ Róbert 1969 SVK 41.87 40.97 1:22.84
17. 132 5480105 DOROSHENKO Timofey 1977 RUS 42.28 40.57 1:22.85
18. 119 5550003 MIHAILOVS Andrejs 1969 LAT 42.59 41.02 1:23.61
19. 111 5780003 AUGUNAS Paulius 1965 LTU 43.00 41.18 1:24.18
20. 137 5150268 DUBČÁK David 1976 CZE Z 42.74 41.47 1:24.21
21. 124 5150460 KARÁSEK Jan 1973 CZE A 43.30 41.67 1:24.97
22. 134 5201061 HALLER Thorsten 1975 GER 43.70 41.40 1:25.10
23. 136 5150243 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 43.95 41.85 1:25.80
24. 131 5201024 EISENBACH Marc 1976 GER 44.02 42.06 1:26.08
25. 123 5690013 SLIUSARCHUK Yurii 1969 UKR 44.38 42.13 1:26.51
26. 145 5150475 MALÚŠ David 1979 CZE A 44.27 42.86 1:27.13
27. 138 5291576 PASTORINI Stefano 1974 ITA 45.15 42.24 1:27.39
28. 120 5150227 ŘEHOŘ Roman 1969 CZE U 45.02 42.50 1:27.52
29. 151 5430118 STOLARCZYK Piotr 1985 POL 44.19 43.63 1:27.82
30. 127 5150465 FIDLER Richard 1971 CZE L 45.21 42.74 1:27.95
31. 139 5150454 STANĚK Michal 1975 CZE Z 45.77 42.90 1:28.67
32. 149 5150476 OČENÁŠEK Tomáš 1986 CZE A 46.23 44.35 1:30.58
33. 125 5380049 MAKEK Marko 1973 CRO 46.44 45.13 1:31.57
34. 141 5150479 ŠMÍD Ivo 1977 CZE A 48.96 46.60 1:35.56
35. 113 5690041 HRAPENYUK Semen 1964 UKR 47.54 50.11 1:37.65
36. 140 5460002 COTARLEA Mihai Cosmin 1974 ROU 50.08 49.00 1:39.08
37. 114 5200924 PLESA Christian 1965 GER 53.55 52.46 1:46.01
Nedokočili 1. kolo
  121 5150229 HORÁČEK David 1972 CZE H  
  148 5150458 VACEK Vladimír 1986 CZE K  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler