Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Pohár Libereckého a Středočeského kraje - Ski areál Kamenec

Disciplína Obří slalom Codex 2201
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 19.01.2019 Technický delegát
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 141 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 1:00.04 - 1:00.04 50
2. 128 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 1:00.26 - 1:00.26 45
3. 122 772285 HAVLIČEK Josef 2009 CZE L 1:01.20 - 1:01.20 40
4. 146 770960 ANTOŠ Robert 2010 CZE L 1:02.09 - 1:02.09 36
5. 131 772314 KOTOUČEK Ladislav 2010 CZE H 1:02.31 - 1:02.31 33
6. 127 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 1:02.39 - 1:02.39 30
7. 29 772286 HAVLÍČEK Jakub 2011 CZE L 1:02.45 - 1:02.45 50
8. 143 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 1:02.89 - 1:02.89 28
9. 121 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 1:03.28 - 1:03.28 26
10. 123 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 1:04.00 - 1:04.00 24
11. 124 772351 MACH Antonín 2009 CZE L 1:04.22 - 1:04.22 22
12. 137 770756 SULOVSKÝ Jáchym 2009 CZE L 1:04.54 - 1:04.54 20
13. 152 772384 HLINĚNÝ Matěj 2010 CZE A 1:05.59 - 1:05.59 19
14. 133 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L 1:06.57 - 1:06.57 18
15. 135 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 1:06.84 - 1:06.84 17
16. 140 770952 LAHODA Filip 2009 CZE L 1:06.90 - 1:06.90 16
17. 178 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H 1:07.13 - 1:07.13 15
18. 134 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L 1:07.14 - 1:07.14 14
19. 172 772541 PAVEL Dominik 2010 CZE H 1:07.32 - 1:07.32 13
20. 132 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L 1:07.47 - 1:07.47 12
21. 139 770900 PECHÁČ Matěj 2009 CZE A 1:08.46 - 1:08.46 11
22. 138 770950 JANDÍK Josef 2010 CZE L 1:09.31 - 1:09.31 10
23. 147 772256 BOSNIČ Martin 2010 CZE L 1:09.96 - 1:09.96 9
24. 142 772163 ŠTROS František 2009 CZE S 1:10.45 - 1:10.45 8
25. 40 772542 PAVEL Adam 2012 CZE H 1:11.63 - 1:11.63 45
26. 156 772322 JANDEJSEK Hynek 2010 CZE L 1:12.35 - 1:12.35 7
27. 182 770669 NĚMEČEK David 2010 CZE H 1:12.54 - 1:12.54 6
28. 148 772323 JANDEJSEK Štěpán 2010 CZE L 1:12.68 - 1:12.68 5
29. 179 772315 VERL Jan 2009 CZE L 1:12.80 - 1:12.80 4
30. 43 772325 ZAPADLO Michal 2011 CZE L 1:13.40 - 1:13.40 40
31. 30 772450 MIŘÁTSKÝ Jakub 2011 CZE L 1:13.81 - 1:13.81 36
32. 38 772772 KOVAŘÍK Petr 2011 CZE L 1:13.97 - 1:13.97 33
33. 64 772578 HŮRKA Marek 2011 CZE S 1:14.05 - 1:14.05 30
34. 173 770945 ŠAMONIL Eduard 2009 CZE L 1:14.88 - 1:14.88 3
35. 153 772149 KVÍČALA Petr 2009 CZE A 1:15.66 - 1:15.66 2
36. 157 885917 ŠVIHOVSKÝ Matyáš 2010 CZE L 1:15.88 - 1:15.88 1
37. 154 772402 LINKA Alan 2010 CZE L 1:16.35 - 1:16.35
38. 151 772764 STOLZ Jan 2010 CZE A 1:16.49 - 1:16.49
39. 162 772639 TILLINGER Mathias 2010 CZE L 1:16.63 - 1:16.63
40. 176 772382 ABRAHAM Tomáš 2010 CZE H 1:17.00 - 1:17.00
41. 39 772422 KONDĚLKA Dominik 2011 CZE H 1:17.63 - 1:17.63 28
42. 41 772618 PODSTATA Oskar 2011 CZE H 1:17.89 - 1:17.89 26
43. 158 772569 MELICHAR Martin 2010 CZE S 1:17.93 - 1:17.93
44. 33 772439 ŠTEFKA Patrik 2012 CZE A 1:18.90 - 1:18.90 24
45. 35 772537 POSPÍŠIL Prokop 2011 CZE L 1:18.93 - 1:18.93 22
46. 44 772525 BUREŠ Oldřich 2012 CZE A 1:19.17 - 1:19.17 20
47. 130 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 1:20.40 - 1:20.40
48. 180 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A 1:20.64 - 1:20.64
49. 36 885916 ŠVIHOVSKÝ Daniel 2011 CZE L 1:20.65 - 1:20.65 19
50. 59 772022 MICHALIČKA Lukáš 2011 CZE L 1:21.01 - 1:21.01 18
51. 34 772226 SULOVSKÝ Kryštof 2011 CZE L 1:21.14 - 1:21.14 17
52. 47 772768 KOHOUT STANISLAV 2012 CZE A 1:23.51 - 1:23.51 16
53. 28 772442 FIKAR Matouš 2011 CZE A 1:23.87 - 1:23.87 15
54. 54 772451 NEYMON Maxim 2011 CZE L 1:24.00 - 1:24.00 14
55. 42 772763 STOLZ Antonín 2011 CZE A 1:25.96 - 1:25.96 13
56. 62 772021 JEŽEK Adam 2012 CZE L 1:27.34 - 1:27.34 12
57. 32 772701 WÁGNER Jakub 2011 CZE A 1:27.97 - 1:27.97 11
58. 170 - VOLKMERR Hubert 2010 CZE 1:28.31 - 1:28.31
59. 65 772780 KNĚBORT Vojtěch 2012 CZE S 1:28.39 - 1:28.39 10
60. 155 772239 ELMER Oliver 2009 CZE S 1:29.17 - 1:29.17
61. 48 - ROUSEK Matouš 2012 CZE 1:30.90 - 1:30.90
62. 56 - NOVOTNÝ Metoděj 2011 CZE 1:31.51 - 1:31.51
63. 159 772405 JÍLEK Filip 2010 CZE S 1:32.00 - 1:32.00
64. 49 - TOMAN Jakub 2011 CZE 1:32.49 - 1:32.49
65. 163 772551 BŘICHÁČ Michal 2010 CZE A 1:34.10 - 1:34.10
66. 55 772726 NIKODÝM Vít 2012 CZE L 1:34.31 - 1:34.31 9
67. 181 772316 VERL Vojtěch 2010 CZE L 1:39.73 - 1:39.73
68. 50 - RATAJ Vilém 2013 CZE 1:47.16 - 1:47.16
69. 177 772617 CHMELÍK Hynek 2009 CZE L 1:48.41 - 1:48.41
70. 46 772743 ZAPADLO David 2013 CZE L 1:49.66 - 1:49.66 8
71. 61 - RATAJ Hubert 2013 CZE 2:03.69 - 2:03.69
72. 57 772783 FRONK Vojtěch 2013 CZE S 2:30.94 - 2:30.94 7
Nedokočili 1. kolo  
  160 772334 BARDIOVSKÝ David Tyl 2010 CZE A    
  168 772707 LANK Zdenek 2009 CZE L    
  31 772307 PECHÁČ Šimon 2011 CZE A    
  167 770958 SYROVÝ Ondřej 2009 CZE L    
  136 772591 TYLE Christian 2010 CZE H    
Nestartovali v 1. kole  
  37 772545 PIETRAK Sebastian 2013 CZE L    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  166 772020 DVOŘÁK Matyáš 2009 CZE L    
  63 - HŘÍBAL Ondřej 2012 CZE    
  96 - KOVAŘÍK Jakub 2014 CZE    
  45 772773 KOŽMÍN Michal 2014 CZE L    
  52 - LAMMR Miloš 2011 CZE    
  126 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler