Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

LEKI CUP - Pohár Libereckého a Středočeského kraje - Ski areál Kamenec

Disciplína Obří slalom Codex 7195
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 19.01.2019 Technický delegát
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 71 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 CZE H 59.83 - 59.83 50
2. 77 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 CZE L 1:00.89 - 1:00.89 45
3. 104 885926 MACHYTKOVÁ Natali Anna 2009 CZE H 1:01.60 - 1:01.60 40
4. 84 885587 SADILOVÁ Jana 2009 CZE L 1:02.99 - 1:02.99 36
5. 81 885606 TABULKOVÁ Barbora 2009 CZE L 1:04.34 - 1:04.34 33
6. 72 885757 JEŽKOVÁ Kateřina 2009 CZE L 1:04.83 - 1:04.83 30
7. 78 885915 KOŠKOVÁ Anna 2009 CZE L 1:04.94 - 1:04.94 28
8. 73 885792 TOPINKOVÁ Karolína 2009 CZE S 1:05.22 - 1:05.22 26
9. 95 885925 KŘÍŽOVÁ Kristýna 2009 CZE H 1:05.23 - 1:05.23 24
10. 83 885919 SMOLÍKOVÁ Amálie 2009 CZE L 1:06.69 - 1:06.69 22
11. 90 885669 VEDRALOVÁ Julie 2009 CZE A 1:09.49 - 1:09.49 20
12. 82 885584 ZEMANOVÁ Barbora 2009 CZE L 1:09.70 - 1:09.70 19
13. 101 885824 KOLÁŘOVÁ Babeta 2009 CZE L 1:10.51 - 1:10.51 18
14. 92 886273 BUREŠOVÁ Kateřina 2010 CZE A 1:11.03 - 1:11.03 17
15. 91 885672 ŠEJNOVÁ Emma 2009 CZE A 1:11.49 - 1:11.49 16
16. 15 885843 KUNRTOVÁ Agáta 2011 CZE L 1:11.98 - 1:11.98 50
17. 85 885850 VOTOČKOVÁ Kateřina 2009 CZE H 1:12.01 - 1:12.01 15
18. 79 885914 FOLWARCZNA Eva 2009 CZE L 1:12.74 - 1:12.74 14
19. 99 886275 HAVLOVÁ Kristýna 2009 CZE A 1:12.75 - 1:12.75 13
20. 74 885857 NIKODÝMOVÁ Amalie 2010 CZE L 1:13.08 - 1:13.08 12
21. 24 886510 MAREŠOVA Adela 2012 CZE L 1:13.10 - 1:13.10 45
22. 2 886314 PŠENKOVÁ Tereza 2011 CZE S 1:13.63 - 1:13.63 40
23. 80 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 CZE H 1:15.02 - 1:15.02 11
24. 76 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 CZE L 1:15.97 - 1:15.97 10
25. 112 886051 PETERKOVÁ Tereza 2010 CZE L 1:16.20 - 1:16.20 9
26. 23 885844 KONOPKOVÁ Anna 2011 CZE L 1:16.92 - 1:16.92 36
27. 93 886035 MADĚROVÁ Julie 2010 CZE L 1:17.12 - 1:17.12 8
28. 26 886038 TVARŮŽKOVÁ Lenka 2011 CZE L 1:17.59 - 1:17.59 33
29. 18 885845 PROUZOVÁ Nela 2011 CZE L 1:17.94 - 1:17.94 30
30. 75 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 CZE L 1:18.45 - 1:18.45 7
31. 106 886316 TAUCHMANOVÁ Barbora 2010 CZE S 1:21.67 - 1:21.67 6
32. 88 886288 KLÍMOVÁ Kristýna 2010 CZE L 1:21.94 - 1:21.94 5
33. 19 886317 VERNEROVA Alena 2011 CZE S 1:22.18 - 1:22.18 28
34. 87 886010 PIČMANOVÁ Markéta 2009 CZE S 1:23.30 - 1:23.30 4
35. 9 886326 FALTYSOVÁ Gabriela 2011 CZE A 1:23.65 - 1:23.65 26
36. 25 885847 LAHODOVÁ Terezie 2011 CZE L 1:23.69 - 1:23.69 24
37. 1 886272 ZEMANOVÁ Veronika 2011 CZE L 1:24.86 - 1:24.86 22
38. 98 885708 NOVÁ Klára 2010 CZE H 1:26.14 - 1:26.14 3
39. 108 886309 HIKLOVÁ Kateřina 2009 CZE S 1:26.15 - 1:26.15 2
40. 102 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 CZE A 1:26.17 - 1:26.17 1
41. 103 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 CZE A 1:26.29 - 1:26.29
42. 105 886488 URBANOVÁ Nicol 2009 CZE L 1:27.32 - 1:27.32
43. 7 886283 FISCHEROVÁ Johanna 2012 CZE L 1:27.80 - 1:27.80 20
44. 14 886399 PLAMINKOVÁ Ema 2011 CZE L 1:30.78 - 1:30.78 19
45. 125 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 CZE H 1:31.54 - 1:31.54
46. 4 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 CZE L 1:31.78 - 1:31.78 18
47. 22 - TOMANOVÁ Barbora 2011 CZE 1:32.40 - 1:32.40
48. 100 885791 KRÁTKÁ Kristýna 2010 CZE S 1:32.77 - 1:32.77
49. 6 886086 HRUŠKOVÁ Michaela 2011 CZE L 1:33.82 - 1:33.82 17
50. 13 - FEJFAROVÁ Karolína 2013 CZE 1:39.54 - 1:39.54
51. 21 - MATUROVÁ Sonia 2012 CZE 1:40.01 - 1:40.01
52. 113 886507 STEHLÍKOVÁ Beáta 2010 CZE A 1:43.99 - 1:43.99
53. 111 886050 JUJNOVIČ Elen 2010 CZE L 1:44.11 - 1:44.11
54. 97 886313 PAŘÍKOVÁ Adéla 2010 CZE S 1:44.37 - 1:44.37
55. 20 - ŠOLCOVÁ Zuzana 2012 CZE 1:48.88 - 1:48.88
56. 16 886509 HOLCOVÁ Karolína 2012 CZE L 1:50.27 - 1:50.27 16
57. 10 - BENDOVÁ Viktorie 2013 CZE 1:53.73 - 1:53.73
58. 5 886469 ŠLOSAROVÁ Vanessa 2014 CZE L 1:55.04 - 1:55.04 15
Nedokočily 1. kolo  
  12 - HAVAVKOVÁ Martina 2011 CZE    
  110 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 CZE A    
  89 886468 ŠPIČKOVÁ Ema 2009 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  96 886285 PETROF Sofie 2010 CZE L    
  86 885766 VIEWEGHOVÁ Sofie 2009 CZE L    
  109 886336 VOHRALÍKOVÁ Kateřina 2010 CZE H    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  11 886307 FRONKOVÁ Karolína 2011 CZE S    
  8 886161 HOLCOVÁ Tereza 2011 CZE L    
  17 886492 KNOBLOCHOVÁ Kristýna 2012 CZE L    
  94 886152 NOVOTNÁ Johana 2010 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler