Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup - Albrechtice

Disciplína Slalom Codex 2072
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 18.03.2012 Technický delegát Miroslav Jalový
Vypočtená penalizace 0.31 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 64 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 41.40 42.03 1:23.43 1.00 100
2. 53 200702 ŤAVODA Martin 1999 CZE T 44.66 43.68 1:28.34 36.90 80
3. 59 280504 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 44.38 44.20 1:28.58 38.65 60
4. 65 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 44.32 44.34 1:28.66 39.24 50
5. 54 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 44.68 44.26 1:28.94 41.29 45
6. 55 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 43.57 45.87 1:29.44 44.94 40
7. 51 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 45.86 46.20 1:32.06 64.10 36
8. 58 800100 TOČÍK Oskar 2000 CZE J 45.70 46.58 1:32.28 65.71 32
9. 67 770060 ANDRT Martin 2000 CZE U 46.47 46.98 1:33.45 74.26 29
10. 57 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 46.93 47.17 1:34.10 79.01 26
11. 71 230720 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 47.89 47.60 1:35.49 89.18 24
12. 66 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 48.01 47.52 1:35.53 89.47 22
13. 56 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 48.03 47.67 1:35.70 90.71 20
14. 73 400412 ŘÍDKÝ Dominik 2000 CZE L 48.58 48.11 1:36.69 97.95 18
15. 81 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 49.11 47.95 1:37.06 100.66 16
16. 79 900006 GÓRSKI Filip 2000 CZE 48.80 48.83 1:37.63 104.82 15
17. 74 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 48.98 48.68 1:37.66 105.04 14
18. 75 310304 PRÁŠEK Adam 1999 CZE H 49.40 48.82 1:38.22 109.14 13
19. 80 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 49.75 49.49 1:39.24 116.60 12
20. 60 280502 KEJHAR Jan 1999 CZE Z 49.10 50.52 1:39.62 119.37 11
21. 84 320518 TLACHAČ Zdeněk 1999 CZE H 51.13 50.65 1:41.78 135.17 10
22. 85 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 52.38 51.51 1:43.89 150.59 9
23. 69 237710 JANÍK Petr 1999 CZE B 52.68 51.60 1:44.28 153.45 8
24. 78 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 1:00.08 48.43 1:48.51 184.37 7
25. 86 550510 VEREŠ Pavel 2000 CZE K 55.52 54.44 1:49.96 194.97 6
26. 87 770370 DOBEŠ Josef 2000 CZE Z 57.68 57.49 1:55.17 233.07 5
27. 89 770386 BRADÁČ Jakub 2000 CZE L 1:02.12 1:02.14 2:04.26 299.53 4
28. 62 700527 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 1:07.57 1:00.93 2:08.50 330.53 3
Nedokočili 1. kolo    
  82 200713 CAP Daniel 2000 CZE T      
  70 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A      
  77 770026 ŠNAJDR Jakub 2000 CZE S      
  68 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L      
Nedokočili 2. kolo    
  88 400407 BALICKÝ David 1999 CZE L      
  72 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H      
  52 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z      
  61 290103 VLČEK Lukáš 1999 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  63 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B      
  83 320704 PATŘIČNÝ Adam 1999 CZE H      
  76 310308 ŠVARAL Ondřej 2000 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler