Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MADEJA SPORT CUP 2019 - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2300
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 19.01.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 78 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 42.10 - 42.10 50
2. 64 772533 ŠTĚPÁNEK Matyáš 2010 CZE Z 43.20 - 43.20 45
3. 57 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 43.45 - 43.45 40
4. 50 772368 MALÝ Vojtěch 2009 CZE B 43.67 - 43.67 36
5. 62 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 44.27 - 44.27 33
6. 59 772458 LIŠKA Petr 2010 CZE Z 44.36 - 44.36 30
7. 88 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 44.64 - 44.64 28
8. 60 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 44.70 - 44.70 26
9. 83 772271 CIMMER František 2009 CZE B 44.74 - 44.74 24
10. 56 772432 JAHODA Štěpán 2011 CZE Z 45.30 - 45.30 22
11. 85 772018 DANIHELKA Daniel 2009 CZE T 45.40 - 45.40 20
12. 63 772329 VEČEŘA Lukáš 2009 CZE Z 46.98 - 46.98 19
13. 53 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B 48.11 - 48.11 18
14. 81 772655 JUHOS Sebastian 2010 CZE B 48.48 - 48.48 17
15. 65 772526 PAVLISKA Oliver 2011 CZE T 48.56 - 48.56 16
16. 82 772454 NEKUDA Tobiáš 2010 CZE B 48.86 - 48.86 15
17. 89 772452 OČKAY David 2010 CZE B 49.19 - 49.19 14
18. 67 772475 VESELÝ Ondřej 2010 CZE Z 49.29 - 49.29 13
19. 69 772506 WOJTYLA Marian 2011 CZE T 49.46 - 49.46 12
20. 52 772479 ŠELIGA Jakub 2010 CZE T 49.51 - 49.51 11
21. 66 772303 SMOLÍK David 2010 CZE T 49.61 - 49.61 10
22. 55 772508 FOLWARCZNY Paweł 2011 CZE T 49.71 - 49.71 9
23. 79 772178 PŘIBYL Šimon 2010 CZE T 50.85 - 50.85 8
24. 74 772306 HULA Ondřej 2010 CZE T 51.03 - 51.03 7
25. 87 772654 DLOUHÝ David 2010 CZE B 51.41 - 51.41 6
26. 90 772607 PRŮCHA Matěj 2010 CZE M 52.27 - 52.27 5
27. 80 772269 SCHREIBER Jakub 2009 CZE B 52.53 - 52.53 4
28. 68 772232 LESKOVJAN Jan 2009 CZE T 53.23 - 53.23 3
29. 84 772214 LIŠKA David 2009 CZE Z 53.86 - 53.86 2
30. 61 772476 ZAJÍC Jan 2010 CZE Z 53.92 - 53.92 1
31. 71 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 CZE Z 56.48 - 56.48
32. 70 772477 HÝŽĎAL Vojtěch 2010 CZE Z 56.49 - 56.49
33. 72 772464 ŘÍHA Jan 2010 CZE B 57.04 - 57.04
34. 76 772746 PROCHÁZKA Jan 2010 CZE M 57.85 - 57.85
35. 75 772756 VANĚK Ondřej 2012 CZE T 59.01 - 59.01
36. 77 772632 HRACHOVEC Michal 2011 CZE Z 1:05.43 - 1:05.43
Nedokočili 1. kolo  
  58 772221 HLADKÝ Bruno 2009 CZE B    
  54 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz