Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2012 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2287
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 07.01.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 67 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 33.75 - 33.75 50
2. 79 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 35.37 - 35.37 45
3. 103 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 36.41 - 36.41 40
4. 78 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 36.72 - 36.72 36
5. 74 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 36.95 - 36.95 33
6. 104 290107 ZATLOUKAL Adam 2003 CZE Z 37.00 - 37.00 30
7. 95 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 37.26 - 37.26 28
8. 77 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 37.40 - 37.40 26
9. 84 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 39.03 - 39.03 24
10. 65 770160 ŠVANCER Matěj 2004 CZE A 39.62 - 39.62 22
11. 66 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 40.05 - 40.05 20
12. 63 1116 ŻAK Dominik 2003 POL 40.21 - 40.21
13. 102 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 41.08 - 41.08 19
14. 56 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 41.21 - 41.21 18
15. 80 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 41.29 - 41.29 17
16. 68 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 41.54 - 41.54 16
17. 76 1117 PALEWSKI Nikodem 2003 POL 41.61 - 41.61
18. 71 770166 ANTON Bohdan 2004 CZE H 42.29 - 42.29 15
19. 97 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 42.50 - 42.50 14
20. 57 770105 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 42.77 - 42.77 13
21. 100 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 42.92 - 42.92 12
22. 96 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 42.93 - 42.93 11
23. 83 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 42.95 - 42.95 10
24. 64 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 43.20 - 43.20 9
25. 62 770178 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 43.22 - 43.22 8
26. 85 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 44.29 - 44.29 7
27. 82 310439 KOHOUT Vojtěch 2003 CZE H 44.44 - 44.44 6
28. 89 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 44.91 - 44.91 5
29. 106 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H 45.94 - 45.94 4
30. 99 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 46.14 - 46.14 3
31. 107 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 46.94 - 46.94 2
32. 60 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 48.75 - 48.75 1
33. 51 770322 NIKL Adam 2005 CZE H 49.98 - 49.98
34. 81 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 50.32 - 50.32
35. 87 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 54.21 - 54.21
36. 58 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 55.25 - 55.25
37. 108 9001 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE 55.37 - 55.37
38. 110 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 1:00.16 - 1:00.16
39. 91 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:19.44 - 1:19.44
40. 54 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 1:31.12 - 1:31.12
41. 109 9002 DE RIJKE Nick 2006 CZE 1:40.02 - 1:40.02
42. 52 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE J 2:09.63 - 2:09.63
Nedokočili 1. kolo  
  101 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L    
  72 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A    
  70 770251 ŽEŽULKA Petr 2003 CZE L    
Nestartovali v 1. kole  
  105 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A    
  69 770159 VANĚK Richard 2003 CZE H    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  88 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler