Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

UKZ žactva - Kyčerka – Velké Karlovice

Disciplína Slalom Codex 7352
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 17.03.2019 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 48.45 Aplikovaná penalizace 53.45
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 13 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 37.93 34.46 1:12.39 53.45
2. 5 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 37.40 35.91 1:13.31 62.73
3. 8 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 38.00 36.68 1:14.68 76.54
4. 7 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 39.92 36.14 1:16.06 90.46
5. 9 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 40.75 35.46 1:16.21 91.97
6. 6 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B 39.30 37.01 1:16.31 92.98
7. 4 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 39.25 37.83 1:17.08 100.75
8. 10 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 39.15 38.56 1:17.71 107.10
9. 2 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 39.93 38.49 1:18.42 114.26
10. 1 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 39.70 39.61 1:19.31 123.23
11. 16 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B 41.64 38.57 1:20.21 132.31
12. 33 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 41.93 38.48 1:20.41 134.33
13. 23 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 42.09 39.09 1:21.18 142.09
14. 19 885912 KASLOVÁ Barbora 2006 CZE B 42.53 38.66 1:21.19 142.19
15. 17 885383 VILEŽINSKÁ Sofie 2006 CZE T 42.68 38.62 1:21.30 143.30
16. 24 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 42.29 40.24 1:22.53 155.70
17. 3 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 42.04 40.91 1:22.95 159.94
18. 20 885407 KOLÁŘOVÁ Magdalena 2006 CZE M 44.04 39.83 1:23.87 169.22
19. 27 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 45.60 40.84 1:26.44 195.13
20. 26 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 45.46 41.01 1:26.47 195.44
21. 28 885590 ELMEROVÁ Luisa 2006 CZE S 46.04 42.76 1:28.80 218.93
22. 21 885267 JANOUŠKOVÁ Veronika 2006 CZE C 46.83 43.36 1:30.19 232.95
23. 29 886097 ZÁLEŠÁKOVÁ Barbora 2006 CZE Z 47.65 44.23 1:31.88 249.99
24. 22 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 47.16 44.92 1:32.08 252.01
25. 25 886351 PTÁČKOVÁ Tereza 2006 CZE J 53.00 39.91 1:32.91 260.38
26. 30 885591 ZÁTKOVÁ Klára 2006 CZE S 48.69 44.81 1:33.50 266.33
27. 31 886041 KRUDENCOVÁ Leontýna 2006 CZE H 50.64 46.56 1:37.20 303.64
28. 32 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 55.49 45.88 1:41.37 345.69
Nedokočily 1. kolo  
  15 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H    
  12 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z    
  11 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  14 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  18 885328 LIŠKOVÁ Nela 2005 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler