Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MADEJA SPORT CUP 2019-finále - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 7411
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 16.03.2019 Technický delegát Martin Vrzgula
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 108 885726 TOMŠÍKOVÁ Lucie 2007 CZE T 44.17 - 44.17 50
2. 100 885776 KRATOCHVÍLOVÁ Anna 2008 CZE Z 45.17 - 45.17 45
3. 106 885427 PLUCNAROVÁ Adéla 2007 CZE T 45.36 - 45.36 40
4. 104 885575 VLČKOVÁ Kristýna 2007 CZE T 45.56 - 45.56 36
5. 114 886177 ŽIŠKOVÁ Mariana 2007 CZE Z 45.63 - 45.63 33
6. 107 886179 ŽUPKOVÁ Markéta 2007 CZE Z 45.95 - 45.95 30
7. 118 885700 KOKEŠOVÁ Adéla 2008 CZE T 46.79 - 46.79 28
8. 109 885691 HOBZOVÁ Emma 2007 CZE Z 46.87 - 46.87 26
9. 112 885732 SLÁMKOVÁ Agáta 2008 CZE Z 46.88 - 46.88 24
10. 116 885561 GROHMANN Viktorie 2008 CZE T 46.93 - 46.93 22
11. 102 885574 POLÁČKOVÁ Kateřina 2008 CZE T 47.26 - 47.26 20
12. 127 885721 KOPECKÁ Ester 2007 CZE B 47.50 - 47.50 19
13. 124 885934 BLAHOVÁ Aneta 2007 CZE T 47.54 - 47.54 18
14. 113 885433 LIŠKOVÁ Adéla 2007 CZE Z 47.69 - 47.69 17
15. 123 885724 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza 2007 CZE B 47.70 - 47.70 16
16. 120 885560 ZIMNA Adriana 2007 CZE T 47.72 - 47.72 15
17. 119 885884 MOHYLOVÁ Veronika 2008 CZE T 47.78 - 47.78 14
18. 121 885896 WECHSLEROVÁ Linda 2007 CZE B 47.90 - 47.90 13
19. 103 886493 SYNČÁKOVÁ Barbora 2007 CZE Z 48.03 - 48.03 12
20. 115 885978 MARTINÁKOVÁ Rozalie Anna 2007 CZE Z 48.07 - 48.07 11
21. 111 885628 SMOLÍKOVÁ Ema 2008 CZE T 48.26 - 48.26 10
22. 105 885693 LUXOVÁ Veronika 2007 CZE Z 48.39 - 48.39 9
23. 117 885695 ZÁDRAPOVÁ Sofie 2008 CZE T 48.57 - 48.57 8
24. 131 885720 ADÁMKOVÁ Vendula 2007 CZE B 48.66 - 48.66 7
25. 129 885870 KUBEŠOVÁ Kristina 2008 CZE T 48.68 - 48.68 6
26. 140 885698 KESTLOVÁ Linda 2007 CZE M 49.27 - 49.27 5
27. 128 885629 FICHNOVÁ Nela 2008 CZE T 49.80 - 49.80 4
28. 125 885655 ZONKOVÁ Anna 2007 CZE T 49.90 - 49.90 3
29. 122 886349 JELÍNKOVÁ Tereza 2007 CZE T 50.06 - 50.06 2
30. 138 886398 LUKŠOVÁ Adriana 2008 CZE B 50.25 - 50.25 1
31. 141 886196 PAVLÍČKOVÁ Kateřina 2007 CZE T 50.96 - 50.96
32. 139 885722 PINKOVÁ Klára 2007 CZE B 51.17 - 51.17
33. 135 886296 KLIMKOVÁ Viola 2007 CZE M 51.55 - 51.55
34. 136 885939 MELICHAROVÁ Lucie 2008 CZE B 51.86 - 51.86
35. 137 885753 ČERMÁKOVÁ Lucie 2008 CZE B 52.22 - 52.22
36. 134 886203 KONVIČNÁ Michaela 2008 CZE Z 52.49 - 52.49
37. 133 886095 DOSTALOVÁ Barbora 2007 CZE Z 53.67 - 53.67
38. 132 885725 CIMMEROVÁ Alena 2007 CZE B 54.04 - 54.04
39. 142 886512 PLUHAŘOVÁ Barbora 2008 CZE M 57.53 - 57.53
40. 143 886396 SOBOTKOVÁ Elen 2007 CZE B 1:00.03 - 1:00.03
Nedokočily 1. kolo  
  130 886210 PUSTĚJOVSKÁ Adéla 2008 CZE T    
  101 885935 VÁŇOVÁ Nicol 2007 CZE Z    
Nestartovaly v 1. kole  
  126 886099 PRUSENOVSKÁ Nikola 2008 CZE Z    
  110 885589 ŠENKEŘÍKOVÁ Lucie 2007 CZE Z    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler