Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2012 - Špindlerův Mlýn - Medvědín

Disciplína Obří slalom Codex 2305
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu PAP
Datum 04.03.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 57 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 49.81 - 49.81 50
2. 54 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 51.99 - 51.99 45
3. 52 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 52.29 - 52.29 40
4. 58 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 53.92 - 53.92 36
5. 62 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 55.05 - 55.05 33
6. 65 770077 SOUČEK Michal 2003 CZE H 55.12 - 55.12 30
7. 66 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 55.36 - 55.36 28
8. 56 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 55.64 - 55.64 26
9. 51 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 55.90 - 55.90 24
10. 68 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L 57.19 - 57.19 22
11. 98 - ZAK Dominik 2003 POL 57.63 - 57.63
12. 71 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 58.01 - 58.01 20
13. 69 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 58.07 - 58.07 19
14. 90 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 58.15 - 58.15 18
15. 74 770038 HLAVÁČ dominik 2004 CZE L 58.18 - 58.18 17
16. 95 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 58.34 - 58.34 16
17. 89 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 58.37 - 58.37 15
18. 63 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 58.38 - 58.38 14
19. 60 770076 SOUČEK Libor 2003 CZE H 58.61 - 58.61 13
20. 86 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 59.44 - 59.44 12
21. 70 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 59.88 - 59.88 11
22. 59 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 1:00.38 - 1:00.38 10
23. 80 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 1:00.45 - 1:00.45 9
24. 73 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 1:01.72 - 1:01.72 8
25. 84 770253 MAŇASKA Jan 2003 CZE H 1:01.76 - 1:01.76 7
26. 87 - GRULICH Samuel 2005 CZE 1:01.79 - 1:01.79
27. 81 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H 1:02.25 - 1:02.25 6
28. 92 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 1:03.02 - 1:03.02 5
29. 79 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 1:03.59 - 1:03.59 4
30. 93 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 1:04.39 - 1:04.39 3
31. 103 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H 1:04.85 - 1:04.85 2
31. 76 770136 VAN STEELANT Filip 2003 CZE H 1:04.85 - 1:04.85 2
33. 77 310303 MAREK Jan 2003 CZE H 1:04.97 - 1:04.97
34. 82 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 1:05.19 - 1:05.19
35. 83 770326 KLEPŠ Jakub 2005 CZE H 1:06.33 - 1:06.33
36. 99 770255 ŠNAJDR Matěj 2005 CZE S 1:07.59 - 1:07.59
37. 78 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:07.88 - 1:07.88
38. 101 - DRŠATA Marek 2004 CZE 1:11.01 - 1:11.01
39. 97 770225 KUCHAŘ Jan 2005 CZE A 1:11.44 - 1:11.44
40. 61 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:12.81 - 1:12.81
41. 88 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 1:17.82 - 1:17.82
42. 75 770309 PROKOP Vojta 2005 CZE H 1:18.50 - 1:18.50
43. 53 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 1:23.05 - 1:23.05
44. 85 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 1:25.03 - 1:25.03
45. 91 - FOREJTEK Oliver 2007 CZE 1:26.09 - 1:26.09
Nedokočili 1. kolo  
  64 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S    
Nestartovali v 1. kole  
  100 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H    
  55 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A    
  96 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A    
  94 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A    
  102 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  72 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H    
  67 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A    

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz