Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2012 - Finále - Špindl - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2307
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 17.03.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 59 600808 ŠINDELÁŘ Šimon 2003 CZE S 25.82 - 25.82 50
2. 58 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 26.18 - 26.18 45
3. 53 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 26.35 - 26.35 40
4. 101 - ZMUDZINSKI Wiktor 2004 POL 27.56 - 27.56
5. 106 - PALEWSKI Nikodem 2003 POL 28.11 - 28.11
6. 57 320520 KAŠPAR Dominik 2003 CZE H 28.13 - 28.13 36
7. 74 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 28.20 - 28.20 33
8. 60 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 28.32 - 28.32 30
9. 63 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE H 28.40 - 28.40 28
10. 99 - ZAK Dominik 2003 POL 28.49 - 28.49
11. 64 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 28.78 - 28.78 26
12. 70 770302 PIVNIČKA Jakub 2005 CZE H 28.89 - 28.89 24
13. 54 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 28.93 - 28.93 22
14. 52 770135 ŠITINA Tomáš 2003 CZE H 29.07 - 29.07 20
15. 56 310110 KARLÍK Vojta 2004 CZE H 29.48 - 29.48 19
16. 71 770101 HAVEL Tomáš 2003 CZE A 29.70 - 29.70 18
17. 69 310113 NIKL Vojta 2003 CZE H 30.03 - 30.03 17
18. 55 770045 ŠTĚPÁNEK Miroslav 2004 CZE L 30.04 - 30.04 16
19. 76 770256 KUNČÍK Matěj 2004 CZE H 30.29 - 30.29 15
20. 78 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 30.47 - 30.47 14
21. 83 770187 HRONEŠ Jakub 2004 CZE H 30.60 - 30.60 13
22. 67 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 30.73 - 30.73 12
23. 103 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 30.81 - 30.81 11
24. 68 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 31.14 - 31.14 10
24. 61 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 31.14 - 31.14 10
26. 62 770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 CZE A 31.18 - 31.18 8
27. 88 770288 KARÁSEK Tomáš 2004 CZE A 31.24 - 31.24 7
28. 81 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE H 31.33 - 31.33 6
29. 113 - FILIP Jakub 2005 CZE 31.51 - 31.51
29. 84 770310 ČUKAN Richard 2004 CZE H 31.51 - 31.51 6
31. 80 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 31.72 - 31.72 4
32. 108 - DRÁPELA Matěj 2004 CZE 31.89 - 31.89
33. 112 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A 31.94 - 31.94 3
34. 94 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 32.59 - 32.59 2
35. 90 770233 HLUCHÝ Viktor 2004 CZE A 33.60 - 33.60 1
36. 91 770186 DVOŘÁK Marek 2005 CZE H 33.68 - 33.68
37. 87 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 33.94 - 33.94
38. 102 110615 VINKLÁŘ Vilém 2005 CZE A 34.09 - 34.09
39. 73 120500 TOBOLKA Max 2005 CZE A 34.18 - 34.18
40. 85 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 34.20 - 34.20
41. 86 770326 KLEPŠ Jakub 2005 CZE H 34.53 - 34.53
42. 114 - DRŠATA Marek 2004 CZE 35.79 - 35.79
43. 104 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 36.11 - 36.11
44. 98 770230 REJMAN Filip 2004 CZE A 36.16 - 36.16
45. 77 770309 PROKOP Vojta 2005 CZE H 37.71 - 37.71
46. 100 770226 PECHÁČ Jan 2004 CZE A 38.77 - 38.77
47. 92 770322 NIKL Adam 2005 CZE H 38.96 - 38.96
48. 109 770280 POLLERT Antonín 2006 CZE A 42.61 - 42.61
49. 111 770281 REJMAN Matěj 2006 CZE A 49.57 - 49.57
Nedokočili 1. kolo  
  96 - KALWA Adam 2006 POL    
Nestartovali v 1. kole  
  79 310303 MAREK Jan 2003 CZE H    
  51 100006 NEŘOLD Šimon 2003 CZE A    
  82 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  66 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler