Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Amer Fun cup 2012 - Finále - Špindl - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2807
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu PAP
Datum 17.03.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 6 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 26.65 - 26.65 50
2. 12 305000 HAUSOVÁ Tereza 2003 CZE L 26.67 - 26.67 45
3. 15 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 26.77 - 26.77 40
4. 3 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 26.87 - 26.87 36
5. 14 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE L 27.25 - 27.25 33
6. 10 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 27.27 - 27.27 30
7. 7 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 27.61 - 27.61 28
8. 5 325717 MAČÁTOVÁ Thea 2004 CZE H 28.01 - 28.01 26
9. 44 885062 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 28.37 - 28.37 24
9. 1 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 28.37 - 28.37 24
11. 11 905005 SUROVIČOVÁ Klára 2003 CZE H 28.42 - 28.42 20
12. 20 885176 POLLERTOVÁ Ema 2003 CZE A 28.61 - 28.61 19
13. 4 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 28.90 - 28.90 18
14. 13 115718 ŽIŽÁKOVÁ Viktorie 2003 CZE L 29.05 - 29.05 17
15. 18 885194 KNÍŽOVÁ Jana 2003 CZE A 29.60 - 29.60 16
16. 19 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 29.71 - 29.71 15
17. 16 415511 LESSE Zuzana 2004 CZE L 29.77 - 29.77 14
18. 8 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE L 30.49 - 30.49 13
19. 2 315302 MYŠKOVÁ Natálie 2003 CZE H 30.60 - 30.60 12
20. 36 885252 HŮLOVÁ Anna Marie 2005 CZE H 30.62 - 30.62 11
21. 17 305326 JEŽKOVÁ Emílie 2004 CZE H 30.65 - 30.65 10
22. 32 325718 DUNKOVÁ Olivie 2004 CZE H 31.29 - 31.29 9
23. 42 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 31.72 - 31.72 8
24. 46 885290 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 31.81 - 31.81 7
25. 24 315109 MRVÍKOVÁ Aneta 2003 CZE H 31.91 - 31.91 6
26. 25 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 32.21 - 32.21 5
27. 28 770231 KRISTL Anouk 2003 CZE A 32.35 - 32.35 4
28. 33 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 32.76 - 32.76 3
29. 39 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 33.05 - 33.05 2
30. 31 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 33.11 - 33.11 1
31. 26 885206 FILIPOVSKÁ Marie 2003 CZE A 33.32 - 33.32
32. 22 315103 DE RIJKE Julie 2003 CZE H 33.50 - 33.50
33. 41 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 33.62 - 33.62
34. 37 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE A 34.39 - 34.39
35. 35 885207 FILIPOVSKÁ Tereza 2005 CZE A 35.29 - 35.29
36. 40 885210 ŠŤASTNÁ Nikita 2006 CZE A 36.29 - 36.29
37. 21 885110 VANICKÁ Nikola 2003 CZE L 36.40 - 36.40
38. 45 - KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE 39.09 - 39.09
39. 38 885177 JELÍNKOVÁ Sára 2005 CZE A 41.85 - 41.85
40. 47 - KRISTL Emilly 2008 CZE 59.58 - 59.58
Nedokočily 1. kolo  
  27 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  30 885174 HEJMOVÁ Anna 2003 CZE A    
  9 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M    
  43 115715 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  23 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler