Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 1 - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2006
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 16.01.2020 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 14.81 Aplikovaná penalizace 14.81
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 54 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 45.97 46.43 1:32.40 14.81 100
2. 63 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 47.35 46.17 1:33.52 27.05 80
3. 61 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 47.50 46.96 1:34.46 37.33 60
4. 67 770695 JANDA David 2007 CZE P 48.18 47.51 1:35.69 50.77 50
5. 85 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A 48.67 48.68 1:37.35 68.92 45
6. 56 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 49.15 48.36 1:37.51 70.67 40
7. 88 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 48.89 48.86 1:37.75 73.29 36
8. 51 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 48.89 49.15 1:38.04 76.46 32
9. 60 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 49.70 48.79 1:38.49 81.38 29
10. 69 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H 49.74 48.92 1:38.66 83.24 26
11. 57 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 50.10 48.85 1:38.95 86.41 24
12. 86 770898 NEJDL Tom 2007 CZE A 49.67 49.48 1:39.15 88.59 22
13. 65 770797 PRÜHER Vojtěch 2006 CZE C 50.85 48.50 1:39.35 90.78 20
14. 68 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 50.56 48.97 1:39.53 92.75 18
15. 77 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE U 50.39 49.17 1:39.56 93.07 16
16. 66 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 49.43 50.23 1:39.66 94.17 15
17. 58 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 50.11 49.80 1:39.91 96.90 14
18. 64 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 49.96 49.96 1:39.92 97.01 13
19. 84 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 48.93 51.09 1:40.02 98.10 12
20. 96 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 50.91 49.64 1:40.55 103.90 11
21. 80 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T 50.42 50.28 1:40.70 105.54 10
22. 59 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 50.80 50.06 1:40.86 107.28 9
23. 62 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 51.16 49.89 1:41.05 109.36 8
24. 53 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 50.56 51.33 1:41.89 118.54 7
25. 74 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 50.95 51.32 1:42.27 122.70 6
26. 70 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 52.36 50.06 1:42.42 124.34 5
27. 82 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 51.71 50.75 1:42.46 124.77 4
28. 75 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 51.37 51.42 1:42.79 128.38 3
29. 83 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 51.48 51.40 1:42.88 129.36 2
30. 81 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE E 52.24 50.76 1:43.00 130.68 1
31. 93 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 51.00 52.04 1:43.04 131.11
32. 92 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 51.05 53.05 1:44.10 142.70
33. 76 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 51.81 52.74 1:44.55 147.62
34. 78 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 54.11 51.06 1:45.17 154.40
35. 94 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 53.95 51.31 1:45.26 155.38
36. 98 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 53.23 52.08 1:45.31 155.93
37. 73 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 51.60 53.89 1:45.49 157.89
38. 95 770662 VOKATÝ Martin 2007 CZE H 53.42 53.59 1:47.01 174.51
39. 100 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 55.91 54.44 1:50.35 211.02
40. 89 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 56.43 55.65 1:52.08 229.93
41. 87 770836 NOVOTNÝ Vilém 2006 CZE Z 56.11 56.42 1:52.53 234.85
42. 101 772383 ČESÁK Nathanael 2007 CZE H 58.26 58.75 1:57.01 283.82
Nedokočili 1. kolo    
  79 770731 BAJER Adam 2006 CZE L      
  97 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A      
  72 770975 ČÁMSKÝ Oldřich 2006 CZE H      
  52 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H      
  55 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B      
  99 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  91 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H      
  90 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  71 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz