Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 1 - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Slalom Codex 7009
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 17.01.2020 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace -2.44 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 6 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 47.26 49.28 1:36.54 1.00 100
2. 3 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 49.60 51.61 1:41.21 36.31 80
3. 4 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 50.95 51.48 1:42.43 45.54 60
4. 17 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 51.14 52.35 1:43.49 53.55 50
5. 9 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 51.72 52.69 1:44.41 60.51 45
6. 29 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 52.73 53.99 1:46.72 77.98 40
7. 23 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 54.89 53.54 1:48.43 90.91 36
8. 18 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 52.17 56.38 1:48.55 91.82 32
9. 28 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 54.46 55.03 1:49.49 98.92 29
10. 37 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 55.38 54.30 1:49.68 100.36 26
11. 27 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 54.71 55.04 1:49.75 100.89 24
12. 32 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 56.53 55.19 1:51.72 115.79 22
13. 31 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 56.00 55.74 1:51.74 115.94 20
14. 34 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 55.95 56.19 1:52.14 118.96 18
15. 36 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 57.15 56.47 1:53.62 130.15 16
16. 44 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 57.57 58.26 1:55.83 146.86 15
17. 33 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A 59.77 58.83 1:58.60 167.81 14
18. 45 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H 59.35 59.46 1:58.81 169.40 13
19. 48 885682 TUPCOVÁ Klára 2004 CZE U 1:02.99 1:01.39 2:04.38 211.52 12
Nedokočily 1. kolo    
  13 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T      
  24 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T      
  43 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L      
  41 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L      
  8 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B      
  19 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H      
  22 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H      
  5 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A      
  7 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A      
  14 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M      
  2 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H      
  35 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H      
  10 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L      
  26 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H      
  11 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H      
  40 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E      
  16 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L      
  1 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A      
  47 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE A      
  30 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P      
  12 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P      
Nedokočily 2. kolo    
  42 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H      
  15 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T      
  39 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C      
  20 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A      
  38 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T      
Nestartovaly v 1. kole    
  46 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  25 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B      
  21 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler