Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Skiinterkriterium - Říčky v Orlických horách

Disciplína Obří slalom Codex 5650
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu FIS Children
Datum 24.01.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 92 - POLAK Sophia 2005 SVK 48.99 53.63 1:42.62
2. 112 - HRBÁŇOVÁ Ela 2004 SVK 48.98 54.06 1:43.04
3. 102 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 49.32 54.62 1:43.94
4. 140 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 49.86 56.09 1:45.95
5. 142 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 50.28 55.83 1:46.11
6. 148 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 50.14 56.11 1:46.25
7. 96 - KSIAŹEK Joanna 2004 POL 50.59 55.77 1:46.36
8. 98 - TONE Tija 2004 SLO 50.67 55.99 1:46.66
9. 120 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 50.37 56.36 1:46.73
10. 117 - KLEMENC Vita 2004 SLO 49.94 56.97 1:46.91
11. 113 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 51.32 55.93 1:47.25
12. 135 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 50.90 56.67 1:47.57
13. 95 - MEIJER Inge 2005 NED 51.41 56.27 1:47.68
14. 121 - WEEKS Ella 2004 GBR 51.42 56.39 1:47.81
15. 100 - LÍCÍTE Samanta 2004 LAT 51.64 56.33 1:47.97
16. 109 - DAUKŠTE Diana Elizabete 2004 LAT 51.36 56.80 1:48.16
17. 97 - MILLETT Elisa 2005 RUS 50.99 57.29 1:48.28
18. 131 - LESJAK Johana 2004 SLO 51.61 56.72 1:48.33
19. 115 - BAŃDO Magdalena 2005 POL 51.32 57.11 1:48.43
20. 123 - GERNÁTHOVÁ Lea 2004 SVK 51.66 56.82 1:48.48
21. 144 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 51.26 57.25 1:48.51
22. 125 - SMIRNOVA Valentina 2004 RUS 51.42 57.39 1:48.81
23. 119 - SELLEGER Noa 2005 NED 51.72 57.46 1:49.18
24. 116 - WARD Erin 2005 GBR 51.27 58.15 1:49.42
25. 127 - PEPEVNIK Pika 2005 SLO 52.17 57.64 1:49.81
26. 147 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 52.09 58.08 1:50.17
27. 114 - GORBUNOVA Mariia 2005 RUS 51.86 58.57 1:50.43
28. 143 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 51.87 58.63 1:50.50
29. 94 - LJUTIĆ Dora 2005 CRO 52.98 57.57 1:50.55
30. 137 - PUNČEC Sara 2004 SLO 52.88 58.81 1:51.69
31. 110 - FLEURBAAIJ Yasmine 2004 NED 53.18 58.57 1:51.75
32. 141 - TERKOVIČOVÁ Barbora 2004 SVK 53.46 58.66 1:52.12
33. 133 - GEREGOROVÁ Nina 2004 SVK 52.78 59.61 1:52.39
34. 130 - DUHANOVÁ Laura 2004 SVK 52.30 1:00.24 1:52.54
35. 128 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P 52.68 1:00.22 1:52.90
36. 145 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E 53.29 59.62 1:52.91
37. 132 - ESSEN Celeste van 2004 NED 54.43 58.61 1:53.04
38. 101 - GHITOC Irina 2004 ROU 53.74 59.51 1:53.25
39. 91 - FINNEGAN Jessica 2005 NZL 54.37 59.05 1:53.42
40. 111 - ZHAIDARY Arukhanym 2005 KAZ 53.83 59.69 1:53.52
41. 106 - KOLBASENKO Anastasiya 2005 UKR 53.59 1:00.09 1:53.68
42. 118 - BALYTSKA Anna 2005 UKR 53.89 1:00.34 1:54.23
43. 139 - BLAAIJ Zoe de 2005 NED 53.97 1:00.31 1:54.28
44. 99 - SHKBAROVA Mariya 2004 KAZ 53.98 1:00.33 1:54.31
45. 93 - POPIVNIAK Marta 2005 UKR 54.74 1:01.53 1:56.27
46. 129 - DUSSEAU Ella 2004 NED 54.65 1:01.65 1:56.30
47. 134 - ANOKHINA Anna 2004 RUS 56.03 1:00.99 1:57.02
48. 107 - KUUR Darya 2005 BLR 55.35 1:02.06 1:57.41
49. 103 - BLAAS Francziska 2004 ITA 55.59 1:02.72 1:58.31
50. 108 - TOMŠIĆ Marta 2004 CRO 55.83 1:03.88 1:59.71
51. 124 - ZHYDKOVA Krystsina 2004 BLR 59.54 1:06.81 2:06.35
Nedokočily 1. kolo
  126 - ANSONSKA Patricija 2005 LAT  
  149 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E  
Nedokočily 2. kolo
  138 - STRACHANOVÁ Katarína 2005 SVK  
Nestartovaly v 1. kole
  146 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E  
  136 - VERDOOLD Kim 2004 NED  
Diskvalifikovány v 1. kole
  122 - BRICMAN Žana Nina 2004 SLO  
  105 - HOLMES Charlotte 2005 GBR  
  104 - YAKAVENKA Yana 2005 BLR  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler