Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Skiinterkriterium - Říčky v Orlických horách

Disciplína Slalom Codex 5651
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu FIS Children
Datum 25.01.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 104 - HRBÁŇOVÁ Ela 2004 SVK 48.14 47.66 1:35.80
2. 113 - POLAK Sophia 2005 SVK 48.14 48.29 1:36.43
3. 109 - HOLMES Charlotte 2005 GBR 48.88 48.69 1:37.57
4. 103 - WEEKS Ella 2004 GBR 50.12 49.43 1:39.55
5. 132 - GEREGOROVÁ Nina 2004 SVK 51.20 50.19 1:41.39
6. 91 - MEIJER Inge 2005 NED 51.21 50.53 1:41.74
7. 119 - GERNÁTHOVÁ Lea 2004 SVK 51.20 51.23 1:42.43
8. 131 - LESJAK Johana 2004 SLO 52.27 50.18 1:42.45
9. 143 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 51.70 50.83 1:42.53
10. 124 - SELLEGER Noa 2005 NED 51.86 51.56 1:43.42
11. 99 - MILLETT Elisa 2005 RUS 52.76 51.03 1:43.79
12. 117 - FLEURBAAIJ Yasmine 2004 NED 52.12 51.73 1:43.85
13. 125 - GORBUNOVA Mariia 2005 RUS 51.97 51.98 1:43.95
14. 112 - SMIRNOVA Valentina 2004 RUS 52.37 51.60 1:43.97
15. 130 - VERDOOLD Kim 2004 NED 52.58 52.69 1:45.27
16. 98 - LJUTIĆ Dora 2005 CRO 52.53 52.95 1:45.48
17. 134 - PEPEVNIK Pika 2005 SLO 52.96 52.93 1:45.89
18. 93 - FINNEGAN Jessica 2005 NZL 53.13 52.89 1:46.02
19. 141 - TERKOVIČOVÁ Barbora 2004 SVK 54.04 52.27 1:46.31
20. 121 - ANSONSKA Patricija 2005 LAT 55.18 51.48 1:46.66
21. 127 - ANOKHINA Anna 2004 RUS 53.85 52.82 1:46.67
22. 96 - TONE Tija 2004 SLO 52.11 54.76 1:46.87
23. 120 - WARD Erin 2005 GBR 54.89 52.12 1:47.01
24. 136 - ESSEN Celeste van 2004 NED 55.16 52.44 1:47.60
25. 94 - YAKAVENKA Yana 2005 BLR 53.88 54.37 1:48.25
26. 126 - KOLBASENKO Anastasiya 2005 UKR 54.99 54.17 1:49.16
27. 92 - BALYTSKA Anna 2005 UKR 55.41 53.83 1:49.24
28. 149 885460 SMOLAKOVÁ Emilie 2005 CZE E 55.46 53.83 1:49.29
29. 139 - BLAAIJ Zoe de 2005 NED 55.75 53.62 1:49.37
30. 114 - POPIVNIAK Marta 2005 UKR 54.82 54.96 1:49.78
31. 111 - TOMŠIĆ Marta 2004 CRO 56.43 55.92 1:52.35
32. 140 - STRACHANOVÁ Katarína 2005 SVK 1:00.69 52.51 1:53.20
33. 123 - ZHYDKOVA Krystsina 2004 BLR 58.55 58.76 1:57.31
34. 102 - BLAAS Francziska 2004 ITA 58.87 1:00.24 1:59.11
Nedokočily 1. kolo
  115 - BAŃDO Magdalena 2005 POL  
  122 - BRICMAN Žana Nina 2004 SLO  
  129 - DUHANOVÁ Laura 2004 SVK  
  128 - DUSSEAU Ella 2004 NED  
  101 - GHITOC Irina 2004 ROU  
  146 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H  
  118 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A  
  110 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M  
  108 - KLEMENC Vita 2004 SLO  
  142 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H  
  95 - KSIAŹEK Joanna 2004 POL  
  116 - KUUR Darya 2005 BLR  
  107 - LÍCÍTE Samanta 2004 LAT  
  137 - PUNČEC Sara 2004 SLO  
  135 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H  
  145 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L  
  138 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P  
  106 - ZHAIDARY Arukhanym 2005 KAZ  
Nedokočily 2. kolo
  105 - DAUKŠTE Diana Elizabete 2004 LAT  
  97 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A  
  147 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E  
  100 - SHKBAROVA Mariya 2004 KAZ  
Nestartovaly v 1. kole
  148 885202 BERANOVÁ Anežka 2004 CZE E  
Nestartovaly v 2. kole
  144 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L  
Diskvalifikovány v 1. kole
  133 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler