Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 4 - Kouty nad Desnou

Disciplína Superobří slalom Codex 7023
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 28.02.2020 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 18.32 Aplikovaná penalizace 18.32
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 117 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 50.93 - 50.93 18.32 100
2. 121 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 51.35 - 51.35 28.13 80
3. 113 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 51.60 - 51.60 33.97 60
4. 133 885149 ZEMANOVÁ Nicole 2005 CZE P 51.98 - 51.98 42.85 50
5. 123 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 52.08 - 52.08 45.19 45
5. 114 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 52.08 - 52.08 45.19 45
7. 125 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 52.54 - 52.54 55.94 36
8. 122 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 52.66 - 52.66 58.74 32
9. 146 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 52.71 - 52.71 59.91 29
9. 128 885135 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 52.71 - 52.71 59.91 29
11. 124 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 52.80 - 52.80 62.01 24
12. 116 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 52.95 - 52.95 65.52 22
13. 135 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 53.21 - 53.21 71.59 20
14. 118 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE A 53.44 - 53.44 76.97 18
15. 129 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 53.53 - 53.53 79.07 16
16. 139 885356 NOVÁČKOVÁ Karolína 2005 CZE P 53.74 - 53.74 83.98 15
17. 127 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H 54.08 - 54.08 91.92 14
18. 111 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE H 54.26 - 54.26 96.13 13
19. 119 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 54.36 - 54.36 98.46 12
20. 131 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 54.91 - 54.91 111.31 11
21. 120 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 54.97 - 54.97 112.72 10
22. 132 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 54.98 - 54.98 112.95 9
23. 126 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 55.15 - 55.15 116.92 8
24. 137 885204 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 55.25 - 55.25 119.26 7
25. 142 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 55.62 - 55.62 127.90 6
26. 130 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 55.76 - 55.76 131.17 5
27. 134 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 55.82 - 55.82 132.58 4
28. 144 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 55.96 - 55.96 135.85 3
29. 140 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 56.01 - 56.01 137.02 2
30. 138 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 56.27 - 56.27 143.09 1
31. 145 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 56.45 - 56.45 147.30
32. 141 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 56.63 - 56.63 151.50
33. 136 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 56.92 - 56.92 158.28
34. 153 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 56.99 - 56.99 159.91
35. 149 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 57.38 - 57.38 169.03
36. 155 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 57.44 - 57.44 170.43
37. 143 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 57.46 - 57.46 170.90
38. 148 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 57.79 - 57.79 178.61
39. 158 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 57.95 - 57.95 182.35
40. 154 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 58.32 - 58.32 190.99
41. 152 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 58.82 - 58.82 202.67
42. 147 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 59.85 - 59.85 226.74
43. 159 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 1:00.07 - 1:00.07 231.88
44. 150 885168 SOUKUPOVÁ Natálie 2005 CZE K 1:00.33 - 1:00.33 237.95
45. 151 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 1:02.50 - 1:02.50 288.66
Nedokočily 1. kolo    
  112 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H      
  115 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A      
  156 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  157 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler