Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 4 - Kouty nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 2024
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 29.02.2020 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 16.87 Aplikovaná penalizace 16.87
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 64 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 44.35 42.60 1:26.95 16.87 100
2. 63 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 47.00 43.63 1:30.63 47.77 80
3. 69 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 46.68 45.73 1:32.41 62.71 60
4. 62 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 46.98 45.45 1:32.43 62.88 50
5. 67 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 47.70 46.00 1:33.70 73.54 45
6. 75 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 48.04 45.82 1:33.86 74.88 40
7. 78 770695 JANDA David 2007 CZE P 48.38 45.79 1:34.17 77.49 36
8. 79 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 49.21 46.09 1:35.30 86.97 32
9. 61 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 49.10 46.22 1:35.32 87.14 29
10. 76 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 49.07 46.48 1:35.55 89.07 26
11. 80 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 48.82 46.84 1:35.66 90.00 24
12. 74 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 46.51 49.50 1:36.01 92.93 22
13. 110 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 49.27 46.93 1:36.20 94.53 20
14. 73 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 48.66 47.62 1:36.28 95.20 18
15. 72 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 49.65 46.67 1:36.32 95.54 16
16. 102 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 50.91 45.67 1:36.58 97.72 15
17. 87 770797 PRÜHER Vojtěch 2006 CZE C 49.20 47.97 1:37.17 102.67 14
18. 82 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 49.82 47.96 1:37.78 107.79 13
19. 86 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 50.57 47.37 1:37.94 109.14 12
20. 77 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 50.26 47.92 1:38.18 111.15 11
21. 105 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 51.05 47.98 1:39.03 118.29 10
22. 68 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 50.90 48.45 1:39.35 120.98 9
23. 91 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 51.83 47.70 1:39.53 122.49 8
24. 95 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 51.48 48.17 1:39.65 123.49 7
25. 90 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 51.66 48.04 1:39.70 123.91 6
26. 94 772197 TŘEŠŇÁK Jan 2006 CZE U 52.00 48.07 1:40.07 127.02 5
27. 83 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H 51.69 48.52 1:40.21 128.20 4
28. 92 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 52.12 48.43 1:40.55 131.05 3
29. 98 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E 51.17 49.50 1:40.67 132.06 2
29. 97 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 52.25 48.42 1:40.67 132.06 2
31. 106 772091 ŠARAPATKA Matyáš 2007 CZE B 52.47 48.47 1:40.94 134.32
32. 100 772085 STEVENS Beau 2007 CZE A 52.91 48.15 1:41.06 135.33
33. 99 770465 MAXA David 2006 CZE P 52.76 50.02 1:42.78 149.77
34. 85 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 53.17 50.36 1:43.53 156.07
35. 109 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A 54.88 51.37 1:46.25 178.91
36. 96 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S 54.18 52.71 1:46.89 184.28
Nedokočili 1. kolo    
  89 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T      
  84 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T      
  71 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A      
  81 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L      
  65 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z      
  93 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H      
  101 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  107 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H      
  104 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J      
  108 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H      
Nestartovali v 2. kole    
  70 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  88 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  66 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H      
  103 772090 NOVOTNÝ Josef 2006 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler