Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 4 - Kouty nad Desnou

Disciplína Slalom Codex 2025
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 29.02.2020 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 18.99 Aplikovaná penalizace 18.99
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 169 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 42.04 38.60 1:20.64 18.99 100
2. 171 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 41.99 38.68 1:20.67 19.26 80
3. 164 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 42.48 38.87 1:21.35 25.42 60
4. 165 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 42.23 39.61 1:21.84 29.85 50
5. 163 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A 42.59 39.45 1:22.04 31.66 45
6. 161 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 42.98 39.87 1:22.85 39.00 40
7. 173 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 43.79 40.08 1:23.87 48.23 36
8. 166 770859 HROUDA František 2004 CZE H 43.34 40.71 1:24.05 49.86 32
9. 170 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 43.86 40.64 1:24.50 53.93 29
10. 168 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 43.29 41.27 1:24.56 54.48 26
11. 174 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 44.15 40.48 1:24.63 55.11 24
12. 162 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 44.51 40.20 1:24.71 55.83 22
13. 182 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 44.56 41.40 1:25.96 67.15 20
14. 176 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 45.05 41.11 1:26.16 68.96 18
15. 186 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 45.43 41.86 1:27.29 79.19 16
16. 184 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 44.85 42.47 1:27.32 79.46 15
17. 180 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 45.85 41.76 1:27.61 82.09 14
18. 175 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 45.05 42.69 1:27.74 83.26 13
19. 177 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 45.05 43.04 1:28.09 86.43 12
20. 190 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 46.28 42.15 1:28.43 89.51 11
21. 185 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 44.86 43.58 1:28.44 89.60 10
22. 179 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 46.89 41.85 1:28.74 92.32 9
23. 196 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 46.60 43.05 1:29.65 100.55 8
24. 178 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 46.64 43.11 1:29.75 101.46 7
25. 209 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 46.76 43.53 1:30.29 106.35 6
26. 181 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 47.04 43.38 1:30.42 107.52 5
27. 203 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 47.30 43.17 1:30.47 107.98 4
28. 187 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 45.74 44.82 1:30.56 108.79 3
29. 195 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 46.60 44.15 1:30.75 110.51 2
30. 197 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 47.16 43.76 1:30.92 112.05 1
31. 183 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 47.62 43.86 1:31.48 117.12
32. 193 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 47.63 43.99 1:31.62 118.39
33. 205 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U 48.65 43.00 1:31.65 118.66
34. 192 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 47.56 44.38 1:31.94 121.28
35. 201 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 48.21 44.07 1:32.28 124.36
36. 188 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 48.66 44.47 1:33.13 132.06
37. 207 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 48.37 44.78 1:33.15 132.24
38. 202 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 49.74 43.82 1:33.56 135.95
39. 198 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 48.33 45.45 1:33.78 137.94
40. 200 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 49.52 45.11 1:34.63 145.64
41. 206 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 48.59 46.23 1:34.82 147.36
42. 204 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 49.35 46.43 1:35.78 156.05
43. 212 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 50.09 46.72 1:36.81 165.37
44. 211 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 50.71 46.64 1:37.35 170.26
45. 208 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 51.50 46.68 1:38.18 177.77
46. 214 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 51.32 48.44 1:39.76 192.08
47. 189 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 46.56 54.15 1:40.71 200.68
Nedokočili 1. kolo    
  199 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  191 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T      
  172 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  194 770325 VOVES Jan 2005 CZE P      
Nestartovali v 1. kole    
  210 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M      
  213 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  167 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler