Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 5 - Bílá v Beskydech

Disciplína Vyřazovací závod - kvalifikace Codex 2589
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 02.03.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově CPZ
1. 39 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 36.52 35.97 1:12.49
2. 38 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 37.29 36.88 1:14.17
3. 34 770695 JANDA David 2007 CZE P 37.83 37.30 1:15.13
4. 36 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 37.59 37.73 1:15.32
5. 35 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 38.47 37.45 1:15.92
6. 25 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 38.85 38.36 1:17.21
7. 37 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 40.34 36.90 1:17.24
8. 27 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 38.66 38.66 1:17.32
9. 17 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 38.63 39.10 1:17.73
10. 33 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L 39.87 38.13 1:18.00
11. 28 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 38.91 39.16 1:18.07
12. 24 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 38.88 39.26 1:18.14
13. 9 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T 38.86 39.37 1:18.23
14. 32 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 39.13 39.15 1:18.28
15. 30 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 39.16 39.16 1:18.32
16. 23 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 38.83 39.68 1:18.51 15
17. 26 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 39.70 39.05 1:18.75 14
18. 19 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 39.79 39.48 1:19.27 13
19. 15 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 40.19 39.41 1:19.60 12
20. 29 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 40.49 39.24 1:19.73 11
21. 5 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 39.40 40.68 1:20.08 10
22. 12 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 40.16 40.09 1:20.25 9
23. 8 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 39.92 40.99 1:20.91 8
24. 14 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 40.46 40.64 1:21.10 7
25. 2 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z 40.49 41.25 1:21.74 6
26. 4 770886 MILERSKI Olaf 2006 CZE B 41.23 41.12 1:22.35 5
27. 21 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A 42.41 41.05 1:23.46 4
28. 3 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 41.53 42.45 1:23.98 3
29. 1 770586 MALEC Tomáš 2006 CZE J 41.58 43.27 1:24.85 2
Nedokočili 1. kolo    
  31 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T      
  18 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A      
  20 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z      
Nedokočili 2. kolo    
  11 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H      
  6 770465 MAXA David 2006 CZE P      
  16 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H      
  10 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  7 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S      
  113 772091 ŠARAPATKA Matyáš 2007 CZE B      
  22 770023 VARGA Attila 2006 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler