Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 5 - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 2029
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 01.03.2020 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 9.65 Aplikovaná penalizace 9.65
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 75 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 54.56 53.97 1:48.53 9.65 100
2. 68 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 55.45 54.05 1:49.50 18.68 80
3. 63 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 55.11 54.40 1:49.51 18.77 60
4. 67 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 55.15 54.39 1:49.54 19.05 50
5. 61 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 55.80 55.11 1:50.91 31.80 45
6. 71 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 56.08 55.00 1:51.08 33.38 40
7. 76 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 56.80 55.36 1:52.16 43.43 36
8. 87 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H 56.48 55.97 1:52.45 46.13 32
9. 66 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 58.08 54.75 1:52.83 49.67 29
10. 72 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 57.51 55.47 1:52.98 51.06 26
10. 70 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 57.50 55.48 1:52.98 51.06 26
12. 78 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 57.41 55.90 1:53.31 54.13 22
13. 74 770859 HROUDA František 2004 CZE H 57.83 55.72 1:53.55 56.37 20
14. 64 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 58.30 55.29 1:53.59 56.74 18
15. 82 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 57.58 56.51 1:54.09 61.39 16
16. 65 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 57.78 56.35 1:54.13 61.76 15
17. 91 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 58.19 56.66 1:54.85 68.47 14
18. 94 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 58.02 56.87 1:54.89 68.84 13
19. 79 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 58.41 56.90 1:55.31 72.75 12
20. 107 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE H 58.40 57.10 1:55.50 74.51 11
21. 69 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 58.86 56.91 1:55.77 77.03 10
22. 92 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 58.71 57.23 1:55.94 78.61 9
23. 90 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 58.68 57.33 1:56.01 79.26 8
24. 85 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 58.77 57.25 1:56.02 79.35 7
25. 80 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 1:00.27 56.15 1:56.42 83.08 6
26. 93 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 58.71 57.81 1:56.52 84.01 5
27. 105 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 59.42 57.71 1:57.13 89.68 4
28. 77 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 59.42 57.85 1:57.27 90.99 3
29. 88 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 58.88 58.68 1:57.56 93.68 2
30. 95 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 59.95 57.63 1:57.58 93.87 1
31. 99 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 59.92 57.95 1:57.87 96.57
32. 84 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:02.46 56.36 1:58.82 105.41
33. 104 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 1:00.40 58.97 1:59.37 110.53
34. 109 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U 1:01.20 58.55 1:59.75 114.07
34. 100 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:00.43 59.32 1:59.75 114.07
36. 120 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 1:01.17 59.22 2:00.39 120.02
37. 97 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 1:00.99 59.71 2:00.70 122.91
38. 101 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 1:01.23 59.58 2:00.81 123.93
39. 98 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 1:01.39 59.77 2:01.16 127.19
40. 106 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 1:02.40 1:00.41 2:02.81 142.54
41. 110 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 1:02.36 1:01.08 2:03.44 148.41
42. 102 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 1:03.48 1:00.57 2:04.05 154.08
43. 108 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 1:03.99 1:02.28 2:06.27 174.74
44. 111 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 1:03.86 1:03.28 2:07.14 182.84
Nedokočili 1. kolo    
  86 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  96 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E      
  73 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  89 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B      
  62 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B      
  83 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  81 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler