Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 3 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Vyřazovací závod - kvalifikace Codex 2020
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 23.02.2020 Technický delegát Luboš Dlabola
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově CPZ
1. 102 770785 KOVÁŘ Stanislav 2006 CZE B 31.95 - 31.95
2. 84 770797 PRÜHER Vojtěch 2006 CZE C 32.19 - 32.19
3. 111 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T 32.78 - 32.78
4. 107 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 32.80 - 32.80
5. 83 770418 KELLNER Jakub 2006 CZE E 32.86 - 32.86
6. 99 770833 FUCHS Filip 2007 CZE Z 32.94 - 32.94
7. 85 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 32.98 - 32.98
8. 108 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T 33.04 - 33.04
9. 67 770674 NOVÁK Jáchym 2006 CZE U 33.08 - 33.08
10. 110 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H 33.28 - 33.28
11. 98 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 33.31 - 33.31
12. 100 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 33.37 - 33.37
13. 64 770798 ŠTĚTKA Ondřej 2007 CZE C 33.46 - 33.46
14. 63 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 33.53 - 33.53
15. 87 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 33.55 - 33.55
16. 96 770805 GUTTLER Tobiáš 2006 CZE A 33.70 - 33.70 15
17. 104 770695 JANDA David 2007 CZE P 33.76 - 33.76 14
17. 95 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 33.76 - 33.76 14
19. 93 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 33.77 - 33.77 12
20. 92 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 33.79 - 33.79 11
21. 103 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 33.84 - 33.84 10
21. 101 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 33.84 - 33.84 10
23. 80 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 33.91 - 33.91 8
24. 73 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H 33.99 - 33.99 7
25. 61 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE S 34.05 - 34.05 6
26. 65 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 34.19 - 34.19 5
27. 71 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 34.23 - 34.23 4
28. 106 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 34.32 - 34.32 3
29. 77 770688 KÁŇA Viktor 2007 CZE T 34.48 - 34.48 2
30. 81 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 34.57 - 34.57 1
31. 97 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 34.61 - 34.61
32. 91 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L 34.63 - 34.63
33. 79 770502 SEITZ Jakub 2006 CZE T 34.75 - 34.75
34. 66 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 34.79 - 34.79
35. 94 772338 BLÁHA Daniel 2006 CZE H 34.82 - 34.82
35. 62 772197 TŘEŠŇÁK Jan 2006 CZE U 34.82 - 34.82
37. 89 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 35.05 - 35.05
38. 74 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 35.21 - 35.21
39. 69 770653 BURKERT Tomáš 2007 CZE A 35.30 - 35.30
40. 68 770465 MAXA David 2006 CZE P 35.31 - 35.31
41. 88 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 35.91 - 35.91
42. 90 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T 35.92 - 35.92
43. 72 770999 MATOUŠEK Tomáš 2006 CZE U 36.38 - 36.38
44. 86 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B 41.18 - 41.18
Nedokočili 1. kolo    
  75 770766 BŘÍZA Josef 2007 CZE E      
  82 770692 ZVOLSKÝ Kristian 2006 CZE A      
Nestartovali v 1. kole    
  109 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H      
  78 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S      
  70 772062 NEUMAN Jan 2007 CZE H      
  76 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L      
  105 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler