Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 3 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Vyřazovací závod - kvalifikace Codex 7020
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 23.02.2020 Technický delegát Luboš Dlabola
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově CPZ
1. 48 885623 VOMÁČKOVÁ Simona 2006 CZE L 32.31 - 32.31
2. 47 885543 KUDĚLÁSKOVÁ Katrin 2006 CZE B 32.53 - 32.53
3. 24 885649 OČKAYOVÁ Lucie 2006 CZE B 32.80 - 32.80
4. 49 885265 NEJEZCHLEBOVÁ Adéla 2006 CZE H 32.95 - 32.95
5. 46 885209 MOŠNOVÁ Magdalena 2006 CZE A 33.25 - 33.25
6. 52 885264 KONDĚLKOVÁ Leontýna 2006 CZE H 33.29 - 33.29
7. 50 885395 DRÁPALOVÁ Elena 2006 CZE Z 33.40 - 33.40
8. 13 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 33.48 - 33.48
9. 41 885726 TOMŠÍKOVÁ Lucie 2007 CZE T 33.66 - 33.66
10. 43 885527 HRANÍKOVÁ Andrea 2006 CZE H 33.73 - 33.73
11. 9 885482 KRČKOVÁ Lucie 2006 CZE B 33.94 - 33.94
12. 44 885604 LUKÁŠKOVÁ Viktorie Nela 2007 CZE L 33.98 - 33.98
13. 37 885398 MARKOVIČOVÁ Mia 2006 CZE H 34.08 - 34.08
14. 39 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H 34.11 - 34.11
14. 23 885553 GALVASOVÁ Anna 2006 CZE B 34.11 - 34.11
16. 29 886177 ŽIŠKOVÁ Mariana 2007 CZE Z 34.12 - 34.12 15
17. 40 885935 VÁŇOVÁ Nicol 2007 CZE Z 34.25 - 34.25 14
18. 42 885245 LACHMANNOVÁ Simona 2006 CZE M 34.42 - 34.42 13
19. 33 885594 ŠVANDOVÁ Veronika 2006 CZE J 34.46 - 34.46 12
20. 28 885576 EISMANOVÁ Tereza 2006 CZE P 34.59 - 34.59 11
21. 31 885427 PLUCNAROVÁ Adéla 2007 CZE T 34.61 - 34.61 10
22. 15 885822 HAZDROVÁ Michaela 2007 CZE S 34.63 - 34.63 9
23. 1 885927 DAČEVA Emma 2006 CZE S 34.68 - 34.68 8
24. 19 885693 LUXOVÁ Veronika 2007 CZE Z 34.95 - 34.95 7
25. 36 885692 POLÁŠKOVÁ Adéla 2006 CZE Z 34.97 - 34.97 6
25. 5 885800 MOULEOVA Kristýna 2006 CZE U 34.97 - 34.97 6
27. 34 885294 HRBÁČKOVÁ Adela 2006 CZE P 35.14 - 35.14 4
28. 30 886518 JEŘÁBKOVÁ Lucie 2007 CZE L 35.21 - 35.21 3
29. 51 885292 KŘÍŽOVÁ Klára 2006 CZE H 35.27 - 35.27 2
30. 8 885588 FISCHER Nataly 2007 CZE K 35.29 - 35.29 1
31. 45 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 35.31 - 35.31
32. 21 886151 PETERKOVÁ Lucie 2006 CZE E 35.32 - 35.32
33. 17 885978 MARTINÁKOVÁ Rozalie Anna 2007 CZE Z 35.89 - 35.89
34. 7 886493 SYNČÁKOVÁ Barbora 2007 CZE Z 36.07 - 36.07
35. 20 885557 LEBOVÁ Kristina 2007 CZE L 36.12 - 36.12
36. 3 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 36.16 - 36.16
37. 26 885302 KORYNTOVÁ Aneta 2006 CZE E 36.19 - 36.19
38. 32 886091 DRHOVÁ Bianka 2006 CZE Z 36.20 - 36.20
38. 22 885691 HOBZOVÁ Emma 2007 CZE Z 36.20 - 36.20
40. 12 885296 KRATOCHVÍLOVÁ Valentýna 2006 CZE S 36.76 - 36.76
41. 25 886284 GALANDROVÁ Tereza 2007 CZE L 36.77 - 36.77
42. 18 885694 ČABLOVÁ Tereza 2006 CZE Z 36.91 - 36.91
43. 35 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 36.99 - 36.99
44. 16 886150 PETERKOVÁ Linda 2006 CZE E 37.13 - 37.13
45. 4 886617 VILÍMKOVÁ Olívia 2007 CZE M 37.76 - 37.76
46. 2 885267 JANOUŠKOVÁ Veronika 2006 CZE C 38.13 - 38.13
47. 14 885518 CHALUPOVÁ Anna 2007 CZE H 38.36 - 38.36
Nedokočily 1. kolo    
  10 885936 VLACHOVÁ Viktorie 2006 CZE B      
Nestartovaly v 1. kole    
  6 885502 FLEČKOVÁ Nikol 2006 CZE H      
  11 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A      
  38 885783 KOČÍ Laura 2006 CZE H      
  27 885851 KUKUCZKOVÁ Veronika 2006 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler